Quantcast

Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Koronawirus na Warmii i Mazurach: raport dzienny

2020-04-14 19:33:47 (ost. akt: 2020-04-14 20:08:04)

Autor zdjęcia: pixabay

Od początku epidemii 122 osoby zostały zakażone, 23 osoby wyzdrowiały, a 1 osoba zmarła. Jak przedstawia się raport dzienny dotyczący zakażenia koronawirusem w województwie warmińsko-mazurskim.

Zobacz także: Koronawirus: Ponad 150 nowych zakażeń. Zmarły kolejne osoby Koronawirus: Ponad 150 nowych zakażeń. Zmarły kolejne osoby — Mamy 153 nowe potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem — informuje Ministerstwo Zdrowia.
Zobacz także: Koronawirus: Wyzdrowiała mieszkanka Olsztyna Koronawirus: Wyzdrowiała mieszkanka Olsztyna Mamy kolejną dobrą informację! Wyzdrowiała starsza kobieta, która była zakażona korowirusem i hospitalizowana była w Ostródzie. Kobieta jest mieszkanką...
Zobacz także: Zmarł pierwszy mieszkaniec naszego regionu zakażony koronawirusem Zmarł pierwszy mieszkaniec naszego regionu zakażony koronawirusem W ostródzkim szpitalu zmarł pacjent chory na koronawirusa. To pierwszy przypadek śmierci związanej z tym wirusem w szpitalu w Ostródzie, a zarazem w warmińsko-mazurskim.
Zobacz także: Mydło na wirusy. Mycie rąk ma ogromną moc i należy z niej korzystać! Mydło na wirusy. Mycie rąk ma ogromną moc i należy z niej korzystać! Wszyscy wołają, żeby nie powiedzieć — trąbią — o tych czystych rękach. Żeby mydłem i bardzo dokładnie. I jeszcze o zasadzie 30 sekund, dzięki czemu w mojej...
Zobacz także: Koronawirus: Przedłużono obowiązujące obostrzenia. Matury i egzaminy zostały przesunięte [VIDEO] Koronawirus: Przedłużono obowiązujące obostrzenia. Matury i egzaminy zostały przesunięte [VIDEO] Konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego, ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i ministra edukacji narodowej Dariusza Piontkowskiego.
Zobacz także: Po wirusie idziemy na zakupy Po wirusie idziemy na zakupy Na pewno to będzie jeden z dominujących tematów naszych rozmów przy świątecznych stołach: kiedy koronawirus pójdzie sobie precz. Z uwagi na obostrzenia...


Liczba osób zakażonych koronawirusem w poszczególnych powiatach województwa warmińsko-mazurskiego - stan na 14.04Do tej pory w województwie warmińsko-mazurskim wyzdrowiały już 23 osoby.

A jak wygląda sytuacja w kraju?


Jak przedstawia się diagnostyka pod względem koronawirusa w Polsce
Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (14 kwietnia) wydaniu m.in.

Dwa powiaty w dezynfekcji
W powiatach bartoszyckim czy węgorzewskim mieszkańcy czują się w miarę bezpiecznie. Inaczej jest w Iławie czy Nowym Mieście. Prawie połowa zakażonych pochodzi z tych dwóch powiatów. Niepokojąco w ciągu kilku ostatnich dni wzrosła liczba zachorowań w powiecie iławskim.

W dawnej Warmii ruszyła produkcja
To, o czym mówiło się już na początku roku stało się faktem. Kętrzyńska Warmia, wprawdzie pod nowym szyldem, ale znów działa. Powstała nowa firma, która wydzierżawiła halę i maszyny od właściciela. Teraz szyje m.in. kombinezony i maseczki.


Tarcza bis. Czy to pomoże gospodarce?
Rząd przedstawił tarczę antykryzysową dla firm. To 100 miliardów złotych. Czy to wystarczy na uratowanie polskich firm i miejsc pracy? Trudno powiedzieć. Ta propozycja przywróciła jednak przedsiębiorcom nieco wiary w państwo.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. racja #2909418 | 91.233.*.* 20 kwi 2020 20:42

  Informacja jest nie pełna, obywatele powinni mieć informację jaki stan jest w ich powiatach, przecież nikt nie wymaga nazwisk.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. M #2909008 | 85.221.*.* 19 kwi 2020 22:03

  Czy ktoś wie czy prowadzone są jakieś zbiórki na pomoc dla szpitali w regionie?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Stanisław Dyrman #2906247 | 89.228.*.* 14 kwi 2020 21:56

  Czy zna ktoś kogoś kto zachorował bo ja nie ani moja żona Zofjja

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Prawdziwy Ja #2906214 | 81.190.*.* 14 kwi 2020 21:04

   Idzie z zachodu

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Ja #2906203 | 37.47.*.* 14 kwi 2020 20:48

   Limit testów dla warmińsko-mazurskie wykorzystany, dlatego brak zachorowań, ostatnie testy były w sobotę i były wyniki pozytywne.

   Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz