Koronawirus: Wyzdrowiała mieszkanka Olsztyna

2020-04-14 16:32:22(ost. akt: 2020-04-14 16:48:06)

Autor zdjęcia: pixabay

Mamy kolejną dobrą informację! Wyzdrowiała starsza kobieta, która była zakażona korowirusem i hospitalizowana była w Ostródzie. Kobieta jest mieszkanką Olsztyna.
Przypomnijmy, w sobotę otrzymaliśmy informację, że w naszym województwie wyzdrowiały cztery osoby. W sumie w naszym regionie wyzdrowiały już 23 osoby.Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (14 kwietnia) wydaniu m.in.

Dwa powiaty w dezynfekcji
W powiatach bartoszyckim czy węgorzewskim mieszkańcy czują się w miarę bezpiecznie. Inaczej jest w Iławie czy Nowym Mieście. Prawie połowa zakażonych pochodzi z tych dwóch powiatów. Niepokojąco w ciągu kilku ostatnich dni wzrosła liczba zachorowań w powiecie iławskim.

W dawnej Warmii ruszyła produkcja
To, o czym mówiło się już na początku roku stało się faktem. Kętrzyńska Warmia, wprawdzie pod nowym szyldem, ale znów działa. Powstała nowa firma, która wydzierżawiła halę i maszyny od właściciela. Teraz szyje m.in. kombinezony i maseczki.


Tarcza bis. Czy to pomoże gospodarce?
Rząd przedstawił tarczę antykryzysową dla firm. To 100 miliardów złotych. Czy to wystarczy na uratowanie polskich firm i miejsc pracy? Trudno powiedzieć. Ta propozycja przywróciła jednak przedsiębiorcom nieco wiary w państwo.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pioter #2906096 | 88.156.*.* 14 kwi 2020 18:00

    pis zabije ludzi wyborami a polską gospodarkę zarżnie swoimi zakazami po cym zachodnie korporacje wypełnią dziury po polskim biznesie. Już Polak jest legalnym niewolnikiem, teraz będzie niewolnikiem żebrakiem. Duda jeśli masz honor wycofaj się z tych wyborów śmierci!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)