KARIERA W GRUPA WM SP. Z O.O. - DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Dzięki prężnemu i aktywnemu zespołowi profesjonalistów, Grupa WM Sp. z o.o., wydawca m.in. "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego", lokalnych tygodników i ponad 170 serwisów internetowych, zdobył pozycję lidera informacji w woj. warmińsko-mazurskim. Nie spoczywamy na laurach - rozwijamy się!
Najważniejszym elementem każdej organizacji są ludzie. Dlatego Grupa WM sp. z o.o. rozwijając się, poszukuje nieustannie nowych kandydatów do pracy.

Jeśli uważasz, że Twoje umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie mogą wnieść nową wartość w nowoczesną Grupę Medialną, wyślij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Najlepiej, jeśli zrobisz to drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres:


lub skorzystasz z tradycyjnej drogi, wysyłając swoje zgłoszenie na adres:

„GRUPA WM” Spółka z o.o.
10-364 Olsztyn,
ul. Tracka 5
z dopiskiem "CV"


Jeśli uważasz, że spełniasz nasze wymagania, nie boisz się ciężkiej pracy i nowych wyzwań - aplikuj na wybrane stanowisko!


Poszukujemy również kandydatów na dobrych handlowców w takich miastach jak:
Bartoszyce
Braniewo
Działdowo
Elbląg
Ełk
Giżycko
Gołdap
Iława
Kętrzyn
Lidzbark Warmiński
Lubawa
Morąg
Mrągowo
Nidzica
Nowe Miasto Lubawskie
Olecko
Olsztyn
Ostróda
Pisz
Szczytno
Węgorzewo


Jeżeli jesteś skutecznym handlowcem, potrafisz prowadzić negocjacje z klientami i chcesz mieć realny wpływ na swoje zarobki - wyślij do nas swoje CV!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska...:


W każdym przypadku prosimy, aby w dokumentach zawrzeć formułę:
„Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA WM Spółka z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Tracka 5, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883 z póź.zm.”


DOŁĄCZ DO NAS!


Obrazek w tresci


grafika: sxc.hu
foto: Grzegorz Czykwin