Zaśpiewa "Lubię być z nią” na Kortowiadzie 2022 w Olsztynie. Na głównej scenie wystąpi Baranovski

2022-01-18 13:17:09(ost. akt: 2022-01-18 12:36:05)

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Kortowiada 2022 odkrywa kolejną kartę. Organizatorzy poinformowali właśnie, że 2 czerwca na scenie głównej olsztyńskich juwenaliów stanie… Baranovski!
W minionym tygodniu ujawnione zostało nazwisko pierwszej gwiazdy 61. edycji Kortowiady. Teraz do Kaśki Sochackiej dołącza Baranovski. Kilka lat temu dał się poznać dzięki współpracy z grupą XXANAXX, a dziś, już na własną rękę, udowadnia, że jest artystą wszechstronnym: wokalistą, muzykiem, producentem i songwriterem.

Choć swoją ścieżkę kariery wydeptywał małymi krokami, nie potrzebował dużo czasu, żeby przekonać do siebie odbiorców, równie szybko zwrócił na siebie też uwagę krytyków. Ci ostatni widzą w nim nadzieję polskiego popu i mówią, że jest jednym z najbardziej „radiowych” artystów. Dowodem tego jest choćby piosenka „Lubię być z nią”, która dotarła do pierwszego miejsca oficjalnej listy airplay w Polsce, stając się najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju.

Przeboje z dwóch płyt Baranovskiego („Zbiór” i „Baranovski 2”) wybrzmią w Kortowie już 2 czerwca.

Przypomnijmy, że tegoroczna Kortowiada odbędzie się w dniach 1-4 czerwca. Scena główna stanie na kortowskiej plaży, a koncerty będą odbywać się przez 3 dni. Informację o kolejnym artyście, który wystąpi podczas olsztyńskich juwenaliów, organizatorzy (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, reprezentowany przez Radę Uczelnianą Samorządu Studentów, oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM) przekażą 25 stycznia na stronie kortowiada.pl oraz w mediach społecznościowych.

Sprzedaż biletów na 61. edycję Kortowiady rozpocznie się 22 lutego. Karnety dla studentów UWM będą dostępne w niższych cenach.Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Stary dziad #3088275 19 sty 2022 08:13

    Żeby Grzymowicz nie odwołał tej Kortowiady, bo znów nie będę miał gdzie puszek zbierać...

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

  2. grand #3088218 18 sty 2022 14:53

    Rodowicz, zenek, bajerful, mandaryna, wiśniewski. młodzi i piękni z domu narożnego. I to na tyle.

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz