Policjanci z Olsztyna wyważyli drzwi na ul. Orłowicza. Ich oczom ukazał się makabryczny widok

2021-09-14 09:46:04 (ost. akt: 2021-09-14 17:12:34)

Autor zdjęcia: Władysław Katarzyński

W poniedziałek (13 września) do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpłynęło zgłoszenie, że z jednego z mieszkań wydobywa się okropny fetor. Policjanci musieli wyważyć drzwi do mieszkania. W środku znajdowało się ciało mężczyzny.
Wczoraj policjanci z Olsztyna otrzymali zgłoszenie od mieszkańców z bloku przy ul. Orłowicza 10, że z jednego z mieszkań wydobywa się straszny smród. Mieszkańcy podejrzewali, że za drzwiami może znajdować się rozkładające się ciało.

Pani Teresa mieszka dwa piętra niżej. — To był człowiek samotny, nadużywał alkoholu. Nie awanturował się. Wychodził z domu rzadko. Ostatnio go nie widziałam. Ale moją uwagę zwróciło to, że od tygodnia się nie pokazywał. Z mieszkania natomiast dobiegał przykry zapach. Dzisiaj zawiadomiłam policję, przyjechali w ciągu pięciu minut. Kiedy włamali się, okazało się, że nie żyje — powiedziała "Gazecie Olsztyńskiej".

Wczoraj w trakcie trwania akcji kontaktowaliśmy się z oficerem prasowym:
— Policjanci wraz ze strażakami właśnie siłowo otwierają drzwi w jednym z mieszkań przy ul. Orłowicza 10. Drzwi stawiają wyjątkowy opór, więc nie wiadomo dokładnie kiedy dostaną się do mieszkania. Oficer dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie od mieszkańców sąsiednich mieszkań, że z mieszkania wydobywa się fetor — mówi podkom. Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Policjanci stwierdzili zgon bez udziału osób trzecich i bez udziału prokuratora.

kg, wuka, lew

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Jasko #3075370 14 wrz 2021 18:12

    Może się czepiam ale zgon nastąpił bez udziału prokuratora?OK prokurator czysty.Tekst o "drzwiach,które stawiają wyjątkowy opór" jest rodzynkiem w tym artykule.Natomiast stwierdzenie,że policjanci włamali się do mieszkania jest wisienką na torcie!!!!!.Proponuję na przyszłość autorowi zasięgnąć wśród kolegów,koleżanek pomocy przed wklejeniem takiego gniota.Pozdrawiam.

    Ocena komentarza: warty uwagi (74) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)