Ruszyło głosowanie na Świątecznego Brzdąca Głosu Lubawskiego

2020-10-26 12:54:29(ost. akt: 2020-11-19 10:22:07)

Autor zdjęcia: freepik

Pandemia to niełatwy czas dla wielu rodzin. Mamy nadzieję, że nasza akcja Zimowy Brzdąc trochę rozjaśni te trudne dni. I wniesie do Państwa domów odrobinę wzruszenia i wspomnień. Czekamy na zdjęcia Waszych pociech!
Coraz więcej osób z naszego regionu jest na kwarantannie. To okazja na to, żeby być ze sobą razem, blisko. I zajrzeć do rodzinnych albumów. A te, jak wiadomo, są pełne zdjęć dzieci. Bo dzieci są największymi skarbami swoich rodziców.

Warto się nimi pochwalić nie tylko na w mediach społecznościowych Bo w internecie wszystko jest chwilowe i pozbawione prawdziwej magii. Życie posta zamieszczonego na portalu społecznościowym jest bardzo ulotne. Nikt z nas nie pamięta, jakie zdjęcie dodał na Facebooku miesiąc temu.

My oferujemy wspaniałą zabawę, która zostanie pamiątką na całe lata. Dlatego jak co roku startujemy z lubianym przez naszych Czytelników plebiscytem Świąteczny Brzdąc 2020. W tym trudnym roku naznaczonym pandemią koronawirusa nasza akcja może być jak miód na serce, jak kojący nasze stresy balsam. Zapewniamy, że wniesie ona do Państwa domów odrobinę szczęścia, uśmiechu i wzruszenia.
Nasz plebiscyt może być także wyjątkowym prezentem na święta Bożego Narodzenia! W jaki sposób? Wystarczy, że wyślą państwo zdjęcie swojego dziecka. Mały laureat pojawi się na okładce Głosu Lubawskiego w grudniu 2020.

To wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Taki, który nigdy się nie znudzi. I który będzie pamiątką na lata. Mały zwycięzca po latach na pewno podziękuje nam za taki prezent.
Okładka z Antosiem Langowskim oprawiona w ramkę wisi w jego pokoju. Również jego dziadkowie mają okładkę z ukochanym wnukiem na ścianie. Jego rodzice do dziś wspominają zwycięstwo uroczego Antosia. — Było super! To świetna pamiątka— śmieje się pani Monika, mama chłopca.

To właśnie wówczas 10-miesięczny Antoni pokonał swoich małych rywali i zdobył tytuł — Zimowy Brzdąc 2019. Zdjęcie roześmianego malca bujającego się na huśtawce podbiło serca czytelników. O zwycięstwo walczyli wszyscy wokół: mama Monika, która zgłosiła chłopca do konkursu, tata Cezary, dziadkowie, dalsza rodzina i przyjaciele. To stali za sukcesem Antosia. Dziś kibicują mu w kolejnych, nawet drobnych osiągnięciach.

A Antoś dziś ma prawie dwa latka. — Wszędzie go pełno! — uśmiecha się pani Monika. — Bardzo dużo mówi, biega, jest taki kochany i aktywny! Uwielbia samochody.

I choć wrażenia po ubiegłorocznym sukcesie jeszcze nie opadło, pani Monika już myśli o tym, żeby ponownie zawalczyć w imieniu syna o zaszczytny tytuł Zimowego Brzdąca.

Mamy nadzieję, że zechcą państwo się pochwalić zdjęciami swoich pociech. Wystarczy przysłać jedno jego zdjęcie na adres: lubawa@gazetaolsztynska.pl


Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2020. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystania wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko dziecka, wiek, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego.
ramka

W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 23.10.2008 roku.

Plebiscyt trwa od 23 października 2020 roku do 8 grudnia 2020 roku i swoim zasięgiem obejmuje woj. warmińsko-mazurskie. Głosowanie rozpoczyna się w momencie pierwszego zgłoszenia w danym powiecie i trwa do godziny 23.59 dnia 8 grudnia 2020 roku.

Kandydatów można zgłaszać do 6 grudnia 2020 roku do godz.12.00.

Regulamin: KLIKNIJ TUTAJ

Jeśli ranking nie wyświetla Ci się prawidłowo KLIKNIJ TU, ABY PRZEJŚC DO LISTY KANDYDATÓW I WYNIKÓW GŁOSOWANIA

Oto nasze fantastyczne dzieci zgłoszone do plebiscytu:Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Jan #2994572 | 10.10.*.* 27 paź 2020 15:11

    W tym roku nie będzie brzdąca Głosu, z oczywistych przyczyn, nie zdąży się urodzić..........taki czas nastał

    odpowiedz na ten komentarz