Olsztyńska Strefa Kibica w hali Urania po raz drugi

2024-06-21 11:00:00(ost. akt: 2024-06-20 14:28:37)

Autor zdjęcia: UM Olsztyna

Choć przegrany, to kibice po niedzielnym meczu finałów piłkarskich mistrzostw Europy wychodzili co najmniej usatysfakcjonowani. Jak będzie po najbliższym starciu Polski z Austrią?
Pierwsze spotkanie w Strefie Kibica cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Olsztyna. W piątek (21 czerwca, mecz Polska-Austria, godz. 18:00) ponad 3,5 tys. kibiców na Arenie Główniej kolejny raz będzie mieć możliwość na żywo dopingować polskich piłkarzy, oglądając ich mecz na czterech 20-metrowych ekranach led, zapewniających doskonałą widoczność.

— Naszym celem było stworzenie atmosfery wspólnoty i radości z oglądania meczu, co potęguje emocje związane z wydarzeniem sportowym — mówi Katarzyna Wasilewska ze spółki Hala Urania. — Cieszy nas fakt, że udało się to osiągnąć oraz stworzyć prawdziwie rodzinne wydarzenie, podczas którego najmłodsi mogą skorzystać z animacji, a rodzice oglądać zmagania Reprezentacji Polski prosto z trybun największego obiektu rekreacyjno-sportowego w regionie.

Strefa Kibica w Hali Uranii będzie dostępna dla kibiców jeszcze 21 oraz 25 czerwca, w dni meczowe polskiej reprezentacji. Bramy będą otwierane godzinę przed rozpoczęciem meczu, a zamykane godzinę po ostatnim gwizdku, tak aby każdy mógł skorzystać ze wszystkich przygotowanych atrakcji i miło spędzić czas w gronie znajomych.

Ponownie organizatorzy wraz z partnerami przygotowali liczne konkursy z cennymi nagrodami, strefę gastronomiczną na płycie głównej, strefę sportowych aut dla fanów motoryzacji oraz sektor piłkarski, w którym będzie można podyskutować z sędziami, profesjonalnymi piłkarzami i wziąć udział w konkursach oraz animacjach. Na najmłodszych czekać będzie Strefa Kids, w której animatorzy będą malować buźki, prowadzić gry i warsztaty. Dla spragnionych ruchu, trenerzy piłkarscy przygotowali aktywne zajęcia i zabawy z piłką.

Cena biletu to 15 zł.