KLUB ROKU - GŁOSOWANIE SMS-OWE

2022-12-05 19:00:00(ost. akt: 2022-12-05 20:58:26)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

PLEBISCYT\\\ Tradycyjnie oprócz dziesięciu najpopularniejszych sportowców wybierzemy m.in. Klub Roku. Głosowanie zakończy się 31 stycznia o północy.
Klub Roku wybieramy jedynie za pomocą głosowania sms-owego. By oddać swój głos, w treść sms-a należy wpisać jedynie kod przydzielony wybranemu przez nas klubowi (poniżej wszystkie kody są zaznaczone na czerwono). Sms-y wysyłamy na numer 7248 (koszt - 2,46 zł brutto). Zwycięzcę ogłosimy 18 stycznia na tradycyjnym Balu Sportowca. Uwaga, lista jest otwarta, więc jeśli uznasz, że jakiegoś klubu na niej brakuje, napisz do nas na adres sport@gazetaolsztynska.pl

* Akademia Sportu Stomil Olsztyn go.klr.1
* AKS OSW Olsztyn go.klr.2
* Arrachion Iława go.klr.3
* Arrachion Olsztyn go.klr.4
* As Mrągowo go.klr.5
* Asy Dywity go.klr.6
* Atak Elbląg go.klr.7
* Automobilklub Warmiński go.klr.8
* AZS UWM Olsztyn go.klr.9
* AZS UWM Olsztyn Lakers go.klr.10
* Barkas Tolkmicko go.klr.11
* Bartoszycka Szkoła Taekwondo go.klr.12
* Bartoszycki Klub Kyokushin Karate go.klr.13
* Baza Mrągowo go.klr.14
* Berserker's Team Olsztyn go.klr.15
* BiegamBoLubię Wydminy! go.klr.16
* Błękitni Orneta go.klr.17
* Błękitni Jurand Pasym go.klr.18
* BSMS Bartoszyce go.klr.19
* Budowlani Olsztyn go.klr.20
* Champion Lubawa go.klr.21
* Chemik Olsztyn go.klr.22
* Concordia Elbląg go.klr.23
* Constract Lubawa go.klr.24
* Cresovia Górowo Iławeckie go.klr.25
* Czarni Olecko go.klr.26
* Dekorglass Działdowo go.klr.27
* Delfin Rybno go.klr.28
* DKS Dobre Miasto go.klr.29
* Drakens Iława go.klr.30
* Drwęca Nowe Miasto Lubawskie go.klr.31
* Drwęca Ostróda go.klr.32
* Elbląski Klub Karate go.klr.33
* Ełcki Klub Kyokushin Karate go.klr.34
* Ewingi Zalewo go.klr.35
* Fala Warpuny go.klr.36
* FC Dajtki go.klr.37
* GKS Dźwierzuty go.klr.38
* GKS Stawiguda go.klr.39
* GKS Szczytno go.klr.40
* GKS Wikielec go.klr.41
* Gmina Kozłowo go.klr.42
* Granica Kętrzyn go.klr.43
* Granica Zagaje go.klr.44
* Gwardia Olsztyn go.klr.45
* Gwardia Jurand Bank Szczytno go.klr.46
* Hajduczek Olsztyn go.klr.47
* Hanza Elbląg go.klr.48
* Hetman Elbląg go.klr.49
* Huragan Morąg go.klr.56
* Iławski Klub Kyokushin Karate go.klr.50
* Indykpol AZS Olsztyn go.klr.51
* Jedynka KODO Morąg go.klr.52
* Jeziorak Iława go.klr.53
* Jurand Barciany go.klr.54
* Jurand Szczytno go.klr.55
* KKS Agapit Olsztyn go.klr.57
* Klub Żeglarski Ostróda go.klr.58
* Kłobuk Mikołajki go.klr.59
* Kontra Elbląg go.klr.60
* Kormoran Zwierzewo go.klr.61
* Koszałek Opałek Węgorzewo go.klr.62
* KS Egida go.klr.63
* KS Mroczno go.klr.64
* KS Wojciechy go.klr.65
* KS Zamek Kurzętnik go.klr.66
* LKS Różnowo go.klr.67
* LUKS Zamek EXPOM Kurzętnik go.klr.68
* Łyna Sępopol go.klr.69
* Mamry Giżycko go.klr.70
* Mazur Ełk go.klr.71
* Mazur Pisz go.klr.72
* Mazur Wydminy go.klr.73
* Mazury Mrągowo go.klr.74
* Meyer Elbląg go.klr.75
* Mini Soccer Academy go.klr.76
* MKS Działdowo go.klr.77
* MKS Korsze go.klr.78
* MKS Ruciane-Nida go.klr.79
* MKŻ Mikołajki go.klr.80
* MLKS Ostróda go.klr.81
* Morliny Ostróda go.klr.82
* MOS Ełk go.klr.83
* MOSIR Kętrzyn go.klr.84
* Motoklub Olsztyn go.klr.85
* Motor Lubawa go.klr.86
* Mrągowia Mrągowo go.klr.87
* Nenufar 5 Ełk go.klr.88
* Nida Nidzica go.klr.89
* Nippon Olsztyn go.klr.90
* OKSmoka Olsztyn go.klr.91
* OKSW Olsztyn go.klr.92
* OKŻ Olsztyn go.klr.93
* Olimpia Elbląg go.klr.94
* Olimpia Kickboxing Nowe Miasto Lubawskie go.klr.95
* Olimpia Olsztynek go.klr.96
* Olsztyńska Szkoła Cheerleaders Soltare go.klr.97
* Olsztyńska Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin go.klr.98
* Olsztyński Klub Kyokushin Karate go.klr.99
* Olsztyński Klub Sportowy Warmia i Mazury Olsztyn go.klr.100
* Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju-Jitsu i Judo go.klr.101
* Omulew Wielbark go.klr.102
* Orka Iława go.klr.103
* Orlęta Reszel go.klr.104
* Orzeł Elbląg go.klr.105
* Orzeł Janowiec Kościelny go.klr.106
* Ossa Biskupiec Pomorski go.klr.107
* Ostródzianka Ostróda go.klr.108
* Ostródzki Klub Kyokushin Karate go.klr.109
* Pisa Barczewo go.klr.110
* Plastex Kayak Sport Club Olsztyn go.klr.111
* Płomień Turznica go.klr.112
* Pojezierze Prostki go.klr.113
* Polmlek OSiR Lidzbark Warmiński go.klr.114
* Polonia Iłowo go.klr.115
* Polonia Lidzbark Warmiński go.klr.116
* Polonia Markusy go.klr.117
* Polonia Pasłęk go.klr.118
* Radomniak Radomno go.klr.119
* Reduta Bisztynek go.klr.120
* Riposta Olsztyn go.klr.121
* Rominta Gołdap go.klr.122
* Roś Pisz go.klr.123
* Rugby Gietrzwałd go.klr.124
* Salęt Boże go.klr.125
* Siła Bartoszyce go.klr.126
* Smok Orneta go.klr.127
* Sokół Ostróda go.klr.128
* SSW MOS Iława go.klr.129
* Start Elbląg go.klr.130
* Start Nidzica go.klr.131
* Start Olsztyn go.klr.132
* Stomil Olsztyn go.klr.133
* Stomilanki Olsztyn go.klr.134
* Szczypiorniak Olsztyn go.klr.135
* Śniardwy Orzysz go.klr.136
* Tęcza Biskupiec go.klr.137
* Tęcza Miłomłyn go.klr.138
* Tomita Elbląg go.klr.139
* Truso Elbląg go.klr.140
* Tygrys Elbląg go.klr.141
* UKS SMS Olsztyn go.klr.142
* UKS TRS Susz go.klr.143
* Unia Susz go.klr.144
* Vęgoria Węgorzewo go.klr.145
* Victoria Bartoszyce go.klr.146
* Victoria Morąg go.klr.147
* Viking Elbląg go.klr.148
* Wałpusza 07 Jesionowiec go.klr.149
* Warmia Biskupiec go.klr.150
* KKS Warmia Olsztyn go.klr.151
* OKPR Warmia Olsztyn go.klr.152
* Warmig Olsztyn go.klr.153
* Warmińsko-Mazurski Klub Lekkiej Atletyki Masters go.klr.154
* Wel Bratian go.klr.155
* Wicher Gwiździny go.klr.156
* Wilczek Wilkowo go.klr.157
* Wir Iława go.klr.158
* Wiraż Bartoszyce go.klr.159
* WMKS Olsztyn go.klr.160
* Yankees Działdowo go.klr.161
* Zatoka Braniewo go.klr.162
* Znicz Biała Piska go.klr.163
* Zryw Volley Iława go.klr.164
* Żagiel Piecki go.klr.165