Dwa razy po 4:0

2021-05-16 20:26:34 (ost. akt: 2021-05-16 20:28:15)
PIŁKA NOŻNA\\\ W 25. kolejce klasy okręgowej liderzy obu grup w takim samym stopniu nie mieli litości dla swoich rywali.
GRUPA 1

* Orlęta Reszel - Vęgoria Węgorzewo 0:2 (0:1)
0:1 - Galiniewski (42), 0:2 - Łydziński (74)

* Omulew Wielbark - Cresovia Górowo Ił. 3:1

* Rominta Gołdap - DKS Dobre Miasto 0:4 (0:1)
0:1 - Duda (33), 0:2 - Gut (47), 0:3 - Kowalski (60), 0:4 - Lullies (85)

* Śniardwy Orzysz - SKS Szczytno 2:0 (0:0)
1:0 - Baran (56), 2:0 - Zatowski (90)

* Żagiel Piecki - Jurand Barciany 3:0 (2:0)
1:0 - Majak (12), 2:0 - Spirydon (32), 3:0 - Samsel (64)

* Łyna Sępopol - Czarni Olecko 1:1 (1:0)
1:0 - Pawłowski (22), 1:1 - Szczęsny (84)

* Wilczek Wilkowo - Kłobuk Mikołajki 1:2 (1:0)
1:0 - Kalisz (40), 1:1, 1:2 - Maciorowski (49, 69)

* Victoria Bartoszyce - MKS Jeziorany 3:0 (0:0)
1:0 - Jodko (55), 2:0 - Kudlicki (90), 3:0 - Kaplewski (90+2)

GRUPA 1
1. DKS 69 109:20
2. Orlęta 53 58:23
3. Rominta 51 75:36
4. Śniardwy 46 58:33
5. Wilczek* 38 49:51
6. Vęgoria 37 56:40
7. Czarni* 37 46:38
8. Jeziorany 32 43:66
9. Omulew 31 37:40
10. Żagiel 29 37:55
11. Victoria 28 26:46
12. Jurand 26 37:76
13. Kłobuk 25 36:67
14. SKS* 23 27:47
15. Łyna* 21 42:62
16. Cresovia 19 28:64
* mecz zaległy

GRUPA 2


* Start Nidzica - Grunwald Gierzwałd 4:2 (2:0)

1:0, 2:0 - Godlewski (22, 27), 3:0 - Bróździński (54), 3:1 - Kołakowski (62), 4:1 - Rogoziński (66), 4:2 - Borkowski (85)

* Barkas Tolkmicko - Kormoran Zwierzewo 1:2 (1:1)
0:1 - Gęstwicki (5 k), 1:1 - Depka (32 k), 1:2 - Gęstwicki (78 k)

* Drwęca Nowe Miasto Lub. - Polonia Iłowo 0:5 (0:2)
0:1 - Rogowski (30), 0:2 - Kruszyński (40), 0:3 - Ciesielski (64 k), 0:4 - Kapsicz (67), 0:5 - Bogacki (76)

* Ewingi Zalewo - Tęcza Miłomłyn 1:1 (1:1)

0:1 - Wietek (9), 1:1 - Gortatowski (23)

* Fortuna Gągławki - Płomień Turznica 2:5 (0:1)
0:1 - Świgoń (2), 1:1, 2:1 - Oleśkiewicz (52 k, 56), 2:2 - Kiljański (63), 2:3 - Sadowski (71), 2:4 - Świgoń (90), 2:5 - Groduszewski (92)

* Polonia Pasłęk - Orzeł Janowiec Kościelny 5:2 (3:0)

1:0 - Błażewicz (28), 2:0 - Kuczkowski (30), 3:0 - Błażewicz (41), 3:1 - Łaszczych (56), 4:1 - Błażewicz (65), 4:2 - Łaszczych (71), 5:2 - Kuczkowski (80

* Radomniak Radomno - Unia Susz 0:4 (0:0)
0:1 - Staniec (72), 0:2 - Komorowski (74 samobój.), 0:3 - Staniec (85), 0:4 - Krawiec (90)

* LKS Różnowo - GKS Stawiguda 2:1 (2:0)
1:0 - Raczyński (8), 2:0 - Tomaszewski (11), 2:1 - Dylak (55)

GRUPA 2
1. Unia 56 90:29
2. Polonia Ił. 54 64:28
3. Start 51 66:32
4. Polonia P. 46 67:26
5. Tęcza 43 53:40
6. Ewingi 42 56:33
7. Drwęca 41 50:38
8. Płomień 41 63:39
9. Radomniak 40 53: 47
10. Kormoran 32 48:58
11. Barkas 31 45:40
12. Grunwald 27 50:63
13. Orzeł 21 40:70
14. Różnowo 17 27:91
15. Fortuna 15 37:95
16. Stawiguda 5 16:96

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD