Druga runda OLSA za nami. Tak przedstawia się tabela i wyniki

2016-01-14 12:16:08(ost. akt: 2016-01-14 13:15:47)
Zdjęcie jest ilustracją do artykułu

13 stycznia w Hali Sportowej ZKOS w Olsztynie odbyła się druga runda w Ekstraklasie Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów. Łącznie rozegrano trzy mecze. Organizatorem zawodów jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.
W pierwszym spotkaniu zmierzyły się Barwa System Tempo 25 oraz Bar Jaga. Po ciężkim trzysetowym meczu lepszy okazał się ten pierwszy pokonując Bar Jagę 2:1. Pierwszą partię wygrała "Barwa" 25:22. Zaś w drugiej górą byli siatkarze Bar Jagi, pokonując podopiecznych Błażeja Kolpego 25:17. W trzecim, decydującym secie siatkarze "Barwy" rozgromili Bar Jagę, która zdołała ugrać tylko osiem punktów. Najlepszym zawodnikiem meczu był Piotr Michalak.

W kolejnym spotkaniu zagrały RUPI Team i Intelly. RUPI Team bez problemów w dwóch setach pokonał przeciwnika w pierwszym secie 25:17, a w drugim 25:19. Na zawodnika meczu wybrano wystawiającego zwycięzców, Tomka Pszczółkowskiego. Dzięki tej rozgrywce RUPI Team wysunął się na prowadzenie w tabeli Ekstraklasy.

W trzecim meczu Netland przegrał z zespołem Auto Szyby 2:0. W pierwszej połowie rozgrywki, po długiej i dramatycznej walce, Auto Szyby pokonały rywala 29:27. Druga partia była już znacznie łatwiejsza i ostatecznie triumfował team Auto Szyby z wynikiem 25:18. W tym meczu najlepszym okazał się wystawiający Łukasz Kozioł.