Spotkanie wigilijne w szkole podstawowej w Dzietrzychowie. ZOBACZ ZDJĘCIA

2018-12-24 12:00:00(ost. akt: 2018-12-23 20:09:32)

Autor zdjęcia: Klaudia Szymczukiewicz

W piątek 21 grudnia 2018 r. w Dzietrzychowie odbyła się szkolna uroczystość wigilijna. Tego dnia przybyli również do nas zaproszeni goście, m.in. inspektor ds. oświaty Magdalena Puciato oraz rodzice.
Wigilię rozpoczęła dyrektor szkoły, kierując do wszystkich zgromadzonych świąteczne życzenia. Następnie uczniowie zaprezentowali, przygotowane pod kierownictwem Agnieszki Pająk-Szałapaj oraz Beaty Mikos, jasełka.

Samorząd Uczniowski przekazał również na ręce taty chorującej uczennicy Klaudii Lichacz przygotowaną przez uczniów i nauczycieli paczkę oraz życzenia. Mamy nadzieję, że będzie jej miło, gdy zobaczy, że wszyscy czekamy na jej powrót do szkoły.

Punktem kulminacyjnym spotkania były serdeczne życzenia i opłatek, którym tradycyjnie się podzieliliśmy. Uroczystość zwieńczyło wspólne śpiewanie kolęd.

Wszystkim życzymy ciepłych, miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Judyta Archacka
Kasia Zawada


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5