[FOTOMIGAWKA] Stacje do ładowania pojazdów nie wszystkim się podobają. Na olsztyńskich Jarotach ktoś pomazał je sprayem

2021-08-11 16:36:33(ost. akt: 2021-08-11 17:36:36)

Autor zdjęcia: A. Kowalczyk

Władze miasta zgodnie z obietnicą sukcesywnie stawiają kolejne punkty do ładowania samochodów elektrycznych. Jeden z nich stanął przy ulicy Kanta, niestety bardzo szybko padł ofiarą wandali.

Stacje do ładowania samochodów elektrycznych pojawiają się w Olsztynie już od kilku lat. Pierwsza powstała w 2014 roku w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym. W mieście pojawiają się sukcesywnie kolejne punkty. Ostatnio pisaliśmy o stanowiskach, które postawiono na Pieczewie. Teraz przyszła kolej na sąsiednie osiedle - Jaroty. Niestety zanim mieszkańcy zdążyli się nacieszyć wandale zniszczyli maszynę. O sprawie poinformowała nas nasza czytelniczka.

— Na Jarotach koło Akantu (Osiedlowy Dom Kultury - red.) postawili stację do ładowania samochodów elektrycznych. Już jest popisana jakimś sprayem... Przecież usunięcie tych napisów opłacone jest z naszych podatków! Brak szacunku do pieniędzy, do naszych wspólnych pieniędzy. Wielka szkoda, przecież te pieniądze mógłby iść na coś innego — pisze kobieta.

Udaliśmy się na miejsce, aby zobaczyć owe stacje. Oto co zastaliśmy na miejscu:
Za budowę stacji ładowania odpowiedzialny jest operator systemu dystrybucyjnego - Energa-Operator SA. Poniżej prezentujemy listę punktów ładowania, które powstaną w Olsztynie:

Obrazek w tresci


FotomigawkaTo nasza stała rubryka. Publikujemy w niej informacje dotyczące tego, co dzieje się na ulicach Olsztyna, tego co jedni mieszkańcy miasta widzą na własne oczy i chcieliby, żeby zobaczyli to inni olsztynianie. Wysyłajcie nam zdjęcia lub informacje i pytania na adres: redakcja@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5