Niezwyłe spotkania z pasjonatami regionu

2019-04-10 19:00:00 (ost. akt: 2019-04-10 14:18:53)

Autor zdjęcia: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nidzicy

Nidzicka biblioteka zapełniła się pasjonatami naszego regionu, którzy przybyli na kolejne spotkanie z cyklu „ Regionaliści na zamku”.
Nidzicka biblioteka zapełniła się pasjonatami naszego regionu, którzy przybyli na kolejne spotkanie z cyklu „ Regionaliści na zamku”. Zaproszeni goście : Władysław Nowosielski oraz ks. Przemysław Kawecki przedstawili zgromadzonym piękne, profesjonalne i arcyciekawe prezentacje.

Władysław Nowosielski zaprezentował zebranym „Opowieść o żółwiach błotnych w Orłowie”. Niezwykłe zdjęcia obrazowały nie tylko Rezerwat, lecz również krajobrazy okolicznych miejsc. Pięknym słowem opisał także historię Orłowa i okolic.

Ks. Przemysław Kawecki zaciekawił publiczność kolejnym odcinkiem cyklu „Mazurskie Tajemnice” – tym razem o kurhanach i cmentarzyskach Poborza.

Po zakończonych wykładach nasi prelegenci jeszcze długo odpowiadali na pytania i dyskutowali z zebranymi.

W związku z ogromnym zainteresowaniem tematyką regionalną Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna czyni starania, aby kolejne takie spotkanie odbyło się już w czerwcu.

Biblioteka


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: mgbpNidzica

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dorcia1273 #2714287 | 83.9.*.* 10 kwi 2019 20:06

    Nie wiem, jak to się stało, iż przegapiłam to spotkanie? Gdzie było ogłoszenie? Jestem pasjonatką regionu i takie wydarzenie mi uciekło?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5