Lekkoatletyczne zawody obok boiska Orlik w Bratianie

2016-04-22 09:28:13(ost. akt: 2016-04-22 09:33:22)
Młodzież biorąca udział w zawodach

Młodzież biorąca udział w zawodach

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe

Teren przyległy do boiska Orlik w Bratianie stał się areną dla Mistrzostw Powiatu Nowomiejskiego w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.
Licznie przybyłych biegaczy i ich opiekunów przywitała Katarzyna Trzaskalska, wicestarosta powiatu oraz Mirosław Urbanowski, koordynator sportu powiatowego. Starty podzielono na pięć kategorii wiekowych.

Wśród drużyn z klas IV szkół podstawowych zwyciężyła „dwójka” z Nowego Miasta, a drugie miejsce wywalczyła „jedynka”, trzecia i czwarta lokata trafiły do (kolejno) Kurzętnika i Marzęcic. Co ciekawe, w kategorii uczniów z klas V wyniki przedstawiają się tak samo: SP nr 2 na pierwszym miejscu, SP nr 1 na drugim oraz Kurzętnik na trzecim — tym razem nie było czwartego miejsca.

Rezultat biegów klas VI był już nieco inny. Na najwyższym miejscu w tabeli uplasowała się szkoła z Kurzętnika, druga była nowomiejska „dwójka”, trzecią lokatę zajęły Marzęcice, czwartą i piątą natomiast Tereszewo i Zwiniarz.

W kategorii gimnazjów najlepiej spisała się delegacja reprezentująca Marzęcice. Drugie i trzecie miejsca zajęły kolejno Kurzętnik i Nowe Miasto. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych ZS im C. K. Norwida prześcignął Zespół Szkół Zawodowych z Kurzętnika. kajoo

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ja #1980323 | 5.172.*.* 22 kwi 2016 14:34

    Bratian nie startował ☺?

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

  2. lucjusz #1980129 | 88.156.*.* 22 kwi 2016 09:56

    To tam gdzie menele w BMkach się rozbijają :)

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5