Smile Shop zwycięzcą

2022-03-08 21:48:03(ost. akt: 2022-03-08 21:51:48)

Autor zdjęcia: Krzysztof Szpakowski

Odbyła się ostatnia finałowa runda morąskiej halówki. W meczu finałowym obrońca tytułu Smile Shop w pełnym składzie wygrywa zdecydowanie z Kitchen Design Zatorze 6:0.
Puchar burmistrza Morąga za wygranie Ligi Mistrzów wręczył kapitanowi drużyny Smile Shop Michałowi Mucharzewskiemu zastępca burmistrza Leszek Biernacki, ponadto zwycięska drużyna otrzymała od sponsora tytularnego Emila Kopówka vouchery do jednej z lokalnych restauracji. W walce o trzecie miejsce Kodo wygrało 8:3 z Alpiną wykorzystując skrupulatnie brak u rywala etatowego bramkarza Kamila Skopa.
W Meczu o piąte miejsce Jastrząb Ględy wysoko pokonuje AS Bruk 11:4. Do przerwy zawodnicy AS Bruk grali wyrównane spotkanie, nawet szybko jako pierwsi zdobyli dwubramkowe prowadzenie , jednak w drugiej połowie doświadczeni zawodnicy z Ględ zniwelowali zapędy przeciwnika na korzystny rezultat nokautując go strzelonymi w końcówce 9 golami. W spotkaniu o 7 miejsce Elyta lepsza od Stefy Ogrodowej zwycięża 6:3. Elyta podczas wręczenia pucharów również doceniona statuetką za zachowanie Fair Play (w 7 kolejce)

Skład mistrzowskiej drużyny Futsal Smile Shop: Szymon Zalewski bramkarz, Alek Tomasz, Kuba Stankiewicz, Mariusz Dec, Radek Dec, Paweł Galik, Cezary Januszkiewicz, Patryk Romejko, Michał Mucharzewski kapitan, Mateusz Musiński, Piotr Chmielewski, Szymon Szultek.

Najlepszy bramkarz LM - Marek Pawlukiewicz (Elyta)
Najlepszy strzelec LM - Dawid Sokołowski (Jastrząb)