Złote medale i awans do finału naszych tancerzy

2021-11-23 21:10:59 (ost. akt: 2021-11-24 10:17:45)

Autor zdjęcia: Archiwum SKT ,,U Mirka”

Olaf i Klaudia awansowali do finału w tańcach latynoamerykańskich. Natomiast Arkadiusz Pych i Julia Obuchowicz oraz Mateusz Oczyński i Nikola Klekowska wrócili ze złotymi medalami.
W piątek 19 listopada, podczas gdy młodsi  koledzy ze Sportowego Klubu Tanecznego „ U Mirka”  poprawiali swoje umiejętności na treningu, Olaf Zacharewicz i Klaudia Repka startowali na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego w Elblągu. W tańcach standardowych w kategorii powyżej 15 lat kl.D,  niestety, w ostrej rywalizacji nasza para nie zakwalifikowała się do finału.

W tańcach latynoamerykańskich, po dużych emocjach w oczekiwaniu na wyniki, Olaf i Klaudia awansowali do finału, zajmując ostatecznie V miejsce. To bardzo miła niespodzianka i dobry prognostyk, gdyż Klaudia i Olaf w stylu LA startują w wyższej klasie tanecznej C. Gratulujemy dobrego występu i dziękujemy za te pozytywne emocje,

Również pięknie zaprezentowali się 30 października ich młodsi koledzy klubowi. Dwie pary  startowały  na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Rumi. Obie  wróciły ze złotymi medalami. W kat.10-11 lat kl. H. Arkadiusz Pych i Julia Obuchowicz , natomiast w kat.12-13 lat kl.G Mateusz Oczyński i Nikola Klekowska.
Gratulujemy  parom udanych startów i życzymy dalszych sukcesów.
źródło: SKT ,,U Mirka”

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5