Koncert VIDEO hucznie zakończył Dni Lubawy 2018!

2018-08-27 11:53:46(ost. akt: 2018-08-27 13:31:19)

Autor zdjęcia: mika

Za nami trzy dni wspaniałej zabawy z zespołami grającymi rock, pop, blues, disco polo czy hip-hop. Dni Lubawy 2018 energetyczny koncert zespołu Video!
Niedzielne świętowanie rozpoczęło się meczem IV ligi piłki nożnej, w którym Motor Lubawa wygrał 1:0 z Tęczą Miłomłyn. Okazją do świętowania w tym dniu było jednak nie tylko zwycięstwo, ale i obchody 50. rocznicy powstania MLKS Motor Lubawa.

Blok niedzielnych występów muzycznych otworzyła lubawska Miejska Orkiestra Dęta, która, której towarzyszyli wokaliści oraz mażoretki - grupa starsza i młodsza.

Liczną publiczność zgromadził koncert legendarnych Czerwonych Gitar. Największe hity zespołu zna zarówno starsze, jak i młodsze pokolenie słuchaczy, którzy chętnie przyłączyli się do wspólnego śpiewania.

Moc pozytywnej energii i rockowego brzmienia ze sceny płynęła podczas wieczornego koncertu gwiazdy - zespołu Video. Do wykonania jednego z największych hitów "Idę na plażę" zespół na scenę zaprosił swój fanclub i kilka osób z publiczności. Zespół Video bisował trzykrotnie.

Dni Lubawy tradycyjnie zakończył piękny pokaz sztucznych ogni - nagranie można zobaczyć na facebook'u "Głosu Lubawskiego".


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5