
Olsztyn, Aura Centrum, 18 paź 2015, Inne
Znudziło Ci się płacenie w złotówkach? Przyjdź jesienią do Aury Centrum, zrób zakupy, wymień paragon na nową walutę i powalcz o wyjątkowe nagrody!

Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska, 18 paź 2015, Kultura
Już w niedzielę 18 października o godzinie 17 w sali koncertowej Filharmonii odbędzie się retransmisja spektaklu z Metropolitan Opera.

Olsztyn, hala Urania, al. Piłsudskiego 44, 18 paź 2015, Kultura
Już w niedzielę (18 października 2015r.) koncert — dziękczynienie za Dar Świętego Jana Pawła II "Przez Warmię do świętości" podczas którego wystąpi Eleni. Koncert odbędzie w hali Urania w Olsztynie o godz. 17.

Olsztyn, 15 paź 2015 - 18 paź 2015, Kultura
Tegoroczna edycja Dni Kultury Żydowskiej pod hasłem „SŁOWA” odbywa się w dniach 15-18 października 2015 r. Te cztery październikowe dni obfitować będą w wydarzenia o różnorodnym charakterze: od koncertów, spotkań literackich, warsztatów dla uczniów i nauczycieli po wystawy, wykłady, pokazy filmów i spektakli. A wszystko to w duchu dialogu i porozumienia międzykulturowego.

15 paź 2015 - 18 paź 2015, Kultura
Po raz dziewiąty w Olsztynie odbędą się Dni Kultury Żydowskiej. W dniach od 15 do 18 października mieszkańcy miasta i okolic oraz przybyli goście, będą mogli uczestniczyć w licznych spotkaniach literackich, koncertach, projekcjach filmów i spektaklach.

10 paź 2015 - 23 paź 2015, Inne
Janusz Cichoń, sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów rusza na spotkania z wyborcami, przez 13 dni odwiedzi w sumie 90 miejsc.