Aura Centrum wprowadza nową… walutę!

2015-09-03 11:42:15 (ost. akt: 2015-09-08 09:42:47)
Znudziło Ci się płacenie w złotówkach? Przyjdź jesienią do Aury Centrum, zrób zakupy, wymień paragon na nową walutę i powalcz o wyjątkowe nagrody!
Aura Centrum rusza z nową, niecodzienną akcją promującą zakupy w swoich sklepach – Licytacją! Od 4 września do 18 października 2015 roku Klienci Centrum ponownie będą mieli szansę powalczyć o cenne nagrody, w tym główną wygraną – samochód terenowy legendarnej marki Jeep Renegade!

W tym roku jednak to nie los szczęścia będzie decydował o tym, kto zdobędzie najcenniejsze trofeum, lecz systematyczność i odrobina przebojowości.

Zainteresowanie zeszłoroczną loterią Aury Centrum przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Postanowiliśmy zatem i w tym roku zaproponować naszym Klientom coś wyjątkowego, coś, czego w Olsztynie jeszcze nie było.

Tak zrodził się pomysł kolejnej ciekawej akcji. Niewielu z nas ma w życiu szansę wziąć udział w prawdziwej licytacji, gdzie emocje sięgają zenitu, a walka toczy się o coś, co naprawdę chcemy zdobyć. Mamy nadzieję, że tak właśnie będą się czuli nasi Klienci, w trakcie dwóch zaplanowanych zabaw finałowych. Od 4 września każde zakupy w Aura Centrum spełniające reguły akcji będą zwiększały szanse na sukces w pokonaniu pozostałych licytujących.
— Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej promocji – mówi Dominik Piwek, Dyrektor ds. Marketingu w Balmain Property Management.

Co zatem należy zrobić, aby przystąpić do akcji i zapewnić sobie powodzenie w trakcie Licytacji? Mechanizm jest prosty – wystarczy zdobyć jak najwięcej Aur – banknotów Aury Centrum wyprodukowanych specjalnie na potrzeby programu, które będą jednocześnie jedyną wymienną walutą w trakcie dwóch zaplanowanych Licytacji. Banknot o nominalne 100 Aur będzie można odebrać u hostess na stoisku promocyjnym po okazaniu paragonów za zakupy w 2 lub 3 sklepach Aury Centrum na kwotę minimum 100 zł. Każde wydane 100 zł to 100 Aur a im więcej Aur w portfelu w trakcie Licytacji, tym większe szanse na zdobycie upragnionego przedmiotu.

Jednym słowem Aura rozdaje pieniądze, wystarczy je tylko zdobyć i przystąpić do rywalizacji, a walczyć będzie o co! Na liście znajduje się 40 cennych nagród, a wśród nich tablety, aparaty fotograficzne, telewizory, sprzęt AGD, akcesoria dla dzieci, biżuteria, zegarki oraz nagroda główna – samochód Jeep Renegade.


Regulamin Licytacji wraz z listą nagród dostępny jest w biurze Administracji Centrum, Punkcie Obsługi Akcji oraz w siedzibie Organizatora.

Komentarze (8) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. pit #1820794 | 178.43.*.* 23 wrz 2015 14:28

  Podpowiadam jak trzeba zrobić żeby wygrać bez bycia bogaczem: zorganizować jak najwięcej pieniędzy (rozbić skarbonkę, pożyczyć od rodziny, wziąć kredyt itp) narobić zakupów, pójść z paragonem odebrać aury, później zwrócić nieużywany towar (mamy takie prawo jako konsumenci) tym samym odzyskać zainwestowane pieniądze. Teraz spokojnie możemy z dużą ilością aur iść na licytację Jeepa Przeczytaj cały tekst: Mała licytacja w Aura Centrum zbliża się wielkimi krokami - Olsztyn

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 2. synio #1814457 | 83.6.*.* 14 wrz 2015 15:53

  Aukcja dla bogaczy! Wiadomo, że udział w licytacji głównej nagrody wezmą tylko najbogatsi klienci robiący zakupy w tysiącach, a nie setkach złoty. W tamtym roku był uczciwszy konkurs, bo liczył się paragon zakupu i każdy mógł wziąć w nim udział nawet ten ubogi klient....teraz ubogi nie ma szans z portfelem bogacza.....

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

 3. Tom Dee #1808839 | 88.156.*.* 4 wrz 2015 21:40

  Nie pozostaje zrobić nic innego, jak klęknąć i wielbić geniusz autora tego pomysłu. Przecież już ładnych parę lat temu na Piknikach Country w Mrągowie był dostępny piknikowy, mrągowski dolar, ustanowiony po stałym kursie 1 M$ = 1 PLN. I tym pieniądzem można było płacić w sklepach na terenie miasta w czasie trwania Pikniku.

  odpowiedz na ten komentarz

 4. qubo #1808486 | 88.156.*.* 4 wrz 2015 12:29

  Dla ciekawskich to Aura przynosi o wiele większe dochody niż przed tym jak powstała GW. Z drugiej strony dziwi mnie kupowanie w galeriach, dla mnie one służą aby coś przymierzyć a później tą sama rzecz kupuje o wiele taniej w internecie

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 5. ciekawy #1808147 | 178.43.*.* 3 wrz 2015 21:13

  Czyli plajtuje?

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (8)
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD