Jeszcze jeden bal dla Julki

2020-02-14 09:56:39 (ost. akt: 2020-02-14 10:29:53)

Autor zdjęcia: organizatorzy

Choć zbiórka dla Julki Rówczyńskiej chorej na SMA dobiegła oficjalnie końca, to są jeszcze wydarzenia zaplanowane wcześniej, które z pewnością się odbędą. Jednym z nich będzie bal karnawałowy w najbliższą niedzielę w Iławie. Jak deklarują rodzice Julki na portalu siepomaga, nadwyżka zostanie przeznaczona na dalszą, pokuracyjną rehabilitację dziewczynki.
Bal odbędzie się 16 lutego, w niedzielę, w hali sportowo-widowiskowej w Iławie. Czekać będą zamki dmuchane, animacje dla dzieci, warsztaty m.in. cyrkowe, kulinarne, rzeźbiarskie, LEGO oraz robotyka, pokazy żonglerki, baniek mydlanych, tańce animacyjne, gry konkursy dla dzieci i dorosłych, Zumba Kids, warsztaty hip-hopowe, pokaz ratownictwa medycznego oraz licytacje.

Jak informuje organizator, podczas zabawy uczestnikom towarzyszyć będą żywe Maskotki m.in. Myszka Mini i Mickey, Garfield czy Kung fu Panda. Nie zabraknie również stoisk z malowaniem twarzy, balonami, tatuażami brokatowymi, kolorowymi warkoczykami, salon manicure, stoiska fryzjerskiego, pchli targ oraz kąciki gastronomiczne oraz wiele innych atrakcji. Podczas balu odbędzie się turniej FIFA dla dzieci i dorosłych.

eka
e.kocyla@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5