GazetaOlsztynska.pl
26 lipca 2025, Sobota
imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
  • 23°C
    Olsztyn

Unia Europejska
GazetaOlsztynska.pl
    • Artykuły
GazetaOlsztynska.pl
  • Artykuły
Dodaj: Artykuł Ogłoszenie
PODZIEL SIĘ

Szkło, ceramika i kwiaty w łazience

2013-07-01 16:42:27(ost. akt: 2013-07-01 16:44:56)

Autor zdjęcia: Tubądzin

Zdawałoby się, że o motywie kwiatowym powiedziano już wszystko. Nic bardziej mylnego. Tak, jak niepowtarzalna jest natura, tak wiele pomysłów możemy z niej zaczerpnąć. Uważna obserwacja otaczającego świata i odrobina wyobraźni potrafi wykreować jeszcze wiele niepowtarzalnych wzorów, które możemy wprowadzić np. do łazienki.

Warto przeczytać

  • Krzyś zje pierwszy obiad! Przełomowy zabieg laserowy w...
  • 715 tys. osób z wypłatami w ramach renty wdowiej. Do ilu...
  • Nocny incydent na ul. Kościuszki. Sprawą zajmie się sąd
Bukiety kwiatów na ścianie łazienki... Wyraziste kwiaty o miodowych płatkach otoczone liśćmi w intensywnym odcieniu turkusu, wprowadzą do pomieszczenia nastrój budzącego się do życia ogrodu. Takie połączenie kolorystyczne nie tylko rozświetli naszą łazienkę, ale pozwoli nam zatrzymać ciepłe dni na cały rok.

Kwiat jabłoni
Inną ciekawą kompozycją jest np. monochromatyczny kwiat jabłoni, ujęty w trójelementowy obraz ścienny. Taki dekor będzie
dobrą propozycją dla tych, którzy szukają spokojnych klasycznych rozwiązań i lepiej czują się wśród stonowanych, wyciszonych barw.

Obraz na ścianie
Biały, szary, miodowy i turkusowy — kolory można swobodnie łączyć, tworząc tym samym niepowtarzalne tło dla wybranego dekoru lub obrazu ściennego.
Na płytkach z łatwością dostrzeżemy wąskie, szklane paski. To warstwa filtru, dzięki której uzyskujemy ciekawy efekt rozprowadzenia światła po płytce sprawiając, że aranżacja nabiera nowoczesnego i niebanalnego charakteru. kr

Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
Tagi:
łazienka dom mieszkanie płytki ceramiczne glazura wyposażenie wnętrze
PODZIEL SIĘ

Komentarze (0)

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zaloguj się lub wejdź przez FB

GazetaOlsztyńska.pl
  • Koronawirus
  • Wiadomości
  • Sport
  • Olsztyn
  • Plebiscyty
  • Ogłoszenia
  • Nieruchomości
  • Motoryzacja
  • Drobne
  • Praca
  • Patronaty
  • Reklama
  • Pracuj u nas
  • Kontakt

Bądź na bieżąco!

Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

  • Polityka Prywatności
  • Regulaminy
  • Kontakt
2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B

Galindia Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
Galindia Spółka z o.o. uzyskała Subwencję Finansową - podmiotem udzielającym wsparcie był PFR.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD