Bardzo ważna zmiana organizacji ruchu w Olsztynie

2023-09-22 07:15:27(ost. akt: 2023-09-22 07:42:35)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: olsztyn.eu

Przez następne kilka tygodni mieszkańcy Olsztyna mogą mieć problem południem i północą. Chodzi o zmianę organizacji ruchu na ul. Pstrowskiego.
Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie poinformował, że od środy (20 września) na ul. Pstrowskiego została wprowadzona zmiana czasowej organizacji ruchu.

COR będzie obowiązywała do 17 października.

Fot. Urząd Miasta w Olsztynie

W czasie obowiązywania zmian, ruch pojazdów będzie odbywać się po jezdni północnej ul. Pstrowskiego, natomiast jezdnia południowa będzie w całości zamknięta.

Na skrzyżowaniu ul. Pstrowskiego oraz Dworcowej dotychczasowo obowiązujące skrzyżowanie zwykłe będzie zastąpione skrzyżowaniem o ruchu okrężnym.

Przystanek komunikacji miejskiej na ul. Pstrowskiego został przeniesiony z jezdni południowej na jezdnię północną, a przystanki na ul. Dworcowej pozostają bez zmian.


W czwartkowym (21 września) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

W sklepach będzie inaczej. Paragon zabierze za nas telefonWszystkie paragony w telefonie
Zaczęła się rewolucja w wydawaniu paragonów. Sklepy będą mogły w łatwy sposób wydawać elektroniczne odpowiedniki tradycyjnych paragonów, rezygnując z tych papierowych. Dostęp do nich będziemy mieli w aplikacji przygotowanej przez Ministerstwo Finansów.

Dzieci dają jej siłę do walki z przeciwnościami losu
Wygrała walkę z nowotworem. W chorobie zostawił ją mąż, wspierali rodzice, przyjaciele i dzieci. To one były motywacją do walki z najtrudniejszym przeciwnikiem - rakiem. — Utrata piersi też nie była straszna, bo najważniejsze było to, żeby żyć. Żeby moje dzieci nie zostały sierotami... — tłumaczy Alicja.

Pracowałem 20 lat, by tu dotrzeć
Kontrakt Michała Probierza ma obowiązywać do końca eliminacji mistrzostw świata w 2026 roku. - Proszę o możliwość spokojnej pracy, bo naszym celem jest awans do mistrzostw Europy - podkreślił nowy selekcjoner biało-czerwonych.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl