Poszukiwania 26-latka z Barczewa zakończone. Mężczyzna jest cały i zdrowy

2023-09-18 18:19:41(ost. akt: 2023-09-18 15:34:53)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: policja

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania pewnego 26-latka w kryzysie emocjonalnym. W odnalezieniu mężczyzny okazała się pomoc jego znajomej, a także spostrzegawczość policjanta kryminalnego z Komisariatu Policji w Barczewie.
W czwartek (14 września) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna, który może przebywać na terenie gminy Barczewo, może znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu lub zdrowiu.

Policjanci niepokojące informacje otrzymali od rodziny 26-latka z województwa śląskiego.

Natychmiast przystąpiono do poszukiwań mężczyzny. Po kilku godzinach 26-latek został zauważony w okolicach Stawu Więziennego w Barczewie.

Jego odnalezienie było możliwe dzięki spostrzegawczości policjanta kryminalnego z Komisariatu Policji w Barczewie. Funkcjonariusz tego samego dnia, jeszcze przed służbą spotkał mężczyznę na terenie miasta, zapamiętał jego twarz, dzięki czemu mógł wytypować jego lokalizację.

Okazało się także, że mężczyzna był już pod opieką swojej znajomej, która chwilę wcześniej go zauważyła. Ostatecznie 26-latek został przewieziony do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.


W poniedziałkowym (18 września) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Żołnierze z Ostródy z chorągwią Wojska Polskiego
Wojsko na dobre wróciło do Ostródy. Żołnierze 2 Batalionu Czołgów wchodzącego w skład 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej im. Hetmana Polnego Litewskiego Wincentego Gosiewskiego otrzymali chorągiew Wojska Polskiego.

„Jesienny Ogień” na mazurskim poligonie
Wojsko Polskie musi być silne po to, żeby bronić każdego skrawka polskiej ziemi – podkreślił szef MON Mariusz Błaszczak podczas imprezy o nazwie „Jesienny Ogień”, która odbyła się na poligonie w Orzyszu.

W Warmia Towers jest 213 mieszkańWarmia Towers: mieszkańcy są zadłużeni na ponad 850 tysięcy
Gdy w 2014 roku powstały wieżowce Warmia Towers, były to najwyższe budynki w Olsztynie. Mają po 13 pięter, ponad 200 mieszkań i… problem. Mieszkańcy, którzy tworzą tam wspólnotę mieszkaniową, wyliczyli, że są zadłużeni na ponad 850 tys. zł.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl