Action otworzy dwa nowe sklepy w województwie warmińsko-mazurskim

2023-07-18 08:30:00(ost. akt: 2023-07-17 15:50:58)

Autor zdjęcia: Action

Sieć dyskontów Action otwiera swoje kolejne sklepy w województwie warmińsko-mazurskim. Nowe sklepy otworzą się kolejno w Nidzicy i Piszu. Zatrudnienie znajdzie w nich łącznie 20 osób.
Action, sieć dyskontów niespożywczych w Europie, kontynuuje swoją ekspansję w Polsce. Marka zawita po raz pierwszy do Nidzicy oraz miasta Pisz.

Już od 22 lipca mieszkańcy Nidzicy, a od 12 sierpnia mieszkańcu miasta Pisz, będą mogli skorzystać z niepowtarzalnej formuły Action: 6 000 dobrej jakości produktów w 14 kategoriach produktowych (od zabawek i rękodzieła po artykuły gospodarstwa domowego, ogrodnictwa, majsterkowania i żywności) w najniższej możliwej cenie.

— Otwarcie pierwszych sklepów w Nidzicy i Piszu to kolejny krok w rozwoju Action zarówno w Polsce, jak i w regionie. Liczymy na to, że uda nam się dotrzeć do nowych klientów, oferując im wyjątkowe doświadczenia zakupowe — wyjaśnia Sławomir Nitek, Dyrektor Generalny Action w Polsce. — Otwierając nasze sklepy, zwracamy uwagę na lokalizację, w której będą się one znajdować. Dobry dojazd do sklepu, wygodny parking, a także bliskość centrum miasta lub znanego już mieszkańcom centrum handlowego sprawiają, że nasze sklepy wyróżniają się atrakcyjnym położeniem, często znanymi i lubianymi przez lokalnych mieszkańców — dodaje Sławomir Nitek.

Posiadając ponad 2 300 sklepów w Europie, Action zatrudnia już 68 000 pracowników, z czego ponad 5 750 dołączyło do firmy w latach 2021-2022. W Polsce liczba pracowników przekracza już 3 300 osób. Wraz z otwarciami pierwszych sklepów w Nidzicy i Piszu, Action utworzy łącznie 20 nowych miejsc pracy.

Pierwszy sklep Action w Nidzicy zajmie powierzchnię 875 metrów kwadratowych i będzie zlokalizowany przy ulicy Grunwaldzkiej 1b. Sklep umiejscowiony będzie w Retail Parku. Na mieszkańców sklepu czekać będzie ogólnodostępny, bezpłatny parking ze 115 miejscami parkingowymi. Sklep będzie czynny w godzinach od 9:00 do 21:00, od poniedziałku do soboty.

Pierwszy sklep Action w Piszu zajmie powierzchnię 1086 metrów kwadratowych i będzie zlokalizowany przy ulicy Wołodyjowskiego 2. Na mieszkańców sklepu również czekać będzie parking wraz z 30 miejscami parkingowymi. Sklep będzie czynny w godzinach od 9:00 do 21:00, od poniedziałku do soboty.


[highlight]W poniedziałkowym (17 lipca) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.
Dobra inwestycja w złym miejscu?
To już pewne, radni zadecydowali, że przy ul. Zientary-Malewskiej w Olsztynie powstaną bloki OTBS. W skrócie ta inwestycja zakłada budowę mieszkań dla osób, których nie stać kredyt hipoteczny, a jednocześnie zbyt bogatych, by otrzymać mieszkanie komunalne. Jedynym haczykiem wydaje się być miejsce, które nie wydaje się zbyt atrakcyjne.
Tegoroczni pomysłodawcy projektów Kupią przyczepę i wsłuchają się w młodzież
Wiemy, do kogo trafią pieniądze z programu „Razem bezpieczniej”. Dzięki niemu 10 warmińsko-mazurskich samorządów zrealizuje inwestycje poprawiające bezpieczeństwo mieszkańców. Co będą realizować?

Urlopy są fajne, ale nie dla psów
Wakacje. Lato. Czas beztroskiej zabawy. Ale nie w tym miejscu. Tu zbyt często dzwoni telefon, że na poboczu drogi leży potrącony przez samochód pies, a inny został znaleziony w lesie przywiązany do drzewa. Tak za miłość odwdzięczają się ludzie, bo… chcą wyjechać na urlop. Sami.
Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl