Michał Wiśniewski przyjechał do Olsztyna w niecodziennej sprawie. Odwiedził Szpital Uniwersytecki

2023-07-14 10:31:25(ost. akt: 2023-07-14 10:50:52)

Autor zdjęcia: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie

Takich niespodzianek nie przeżywa się codziennie. Choć nie wszyscy muszą je lubić, są też takie, przez które łzy wzruszenia same napływają do oczu. Właśnie taka niespodzianka czekała na jedną z pacjentek Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie.
Pani Dominika to pacjentka Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie, która jest ogromną fanką Michała Wiśniewskiego. Zna wszystkie hity zespołu Ich Troje i właśnie spełniło się jej wielkie marzenie.

Jej rodzina zorganizowała dla niej spotkanie z samym założycielem zespołu - Michałem Wiśniewskim. Wokalista przyjechał do szpitala wraz z córką, gdzie zagrał prywatny koncert dla pacjentki Kliniki "Budzik dla Dorosłych".

Fot. Uniwersytecki Szpital Kliniczny

Oczywiście Pani Dominika znała wszystkie utwory, a sam koncert sprawił jej niesamowitą radość. Korzystając z okazji goście odwiedzili również innych pacjentów, poznali bliżej klinikę oraz jej działalność.

To był dzień pełen emocji i wzruszeń. Zarówno Pani Dominika, jak i pozostali pacjenci na pewno na długo nie zapomną tego niespodziewanego spotkania.


W weekendowym (14-16 lipca) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Piotr Duliszewski bardzo chwali sobie ełckie Wakacyjna magia Terytorialsów
Upalny lipiec to najlepszy czas na letni wypoczynek. Tymczasem blisko 130 ochotników z Warmii i Mazur zdecydowało się spędzić ten czas w roli żołnierza OT, na „Wakacjach z WOT” odbywających się w Ełku. Świetnie odnalazł się na nich Piotr Duliszewski z Olsztyna.

Aleś PuszkinZamordował go zbrodniczy reżim Łukaszenki
Dla obecnego pokolenia w Polsce, czy na Zachodzie Europy to niewyobrażalne. I choć na Ukrainie toczy się wojna, w której codziennie giną setki osób, to śmierć w białoruskim więzieniu artysty Alesa Puszkina wstrząsnęła wolnym światem. To kolejna ofiara reżimu Łukaszenki.

Putin traci sojuszników
Najnowszą konsekwencją inwazji Rosji na Ukrainę może być osłabienie relacji między Władimirem Putinem a prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoganem, który w ostatnim czasie czyni coraz więcej prozachodnich gestów - pisze "Washington Post".

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl