Aktywiści LGBT wtargnęli do kościoła Świętego Krzyża

2023-03-06 13:20:48(ost. akt: 2023-03-06 13:30:47)

Autor zdjęcia: wPolityce.pl

Grupa aktywistów LGBT po raz kolejny wtargnęła do kościoła Świętego Krzyża. Aktywiści położyli się na podłodze kościoła, nazywając siebie „ofiarami kościoła”. Dopiero na prośbę księdza zgodzili się opuścić świątynię.
Aktywiści zarzucili Kościołowi, że wraz z polskim rządem, przedstawia „społeczność LGBT+ jako zagrożenie dla polskiej tradycji i rodziny”.

— Przedstawia się nas jako terrorystów, ale tak naprawdę to my jesteśmy w roli ofiar — przekonywali.

— Kościół z polskim rządem cały czas robią nagonkę na społeczność LGBT — skarżył się Franciszek Broda, który jest prywatnie siostrzeńcem premiera Mateusza Morawieckiego.


Do incydentu odniósł się na Twitterze wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł.

— Aktywiści LGBT znów prześladują chrześcijan. Mówią o miłości, a szerzą nienawiść.Mówią o tolerancji, a nie pozwalają dzieciom modlić się w spokoju.Wykluczają inaczej myślących. Mówią o prawach człowieka, a łamią fundamentalne prawo do wolności sumienia i religii — napisał Warchoł.

Tekst ukazał się na portalu wpolityce.plKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. as. #3108795 6 mar 2023 23:09

    Czyżby zabrakło im odwagi do zrobienia tego samego w meczecie? A może te biedne dzieciaki nie wiedzą jak w krajach muzułmańskich traktuje się osoby LGBT? Tak czy owak swoim wejściem (i wyjściem) z kościoła udowodnili, że włos z głowy im nie spadł a swym zachowaniem pokazali, że nie szanują innych. Pokazali więc prawdziwy sposób myślenia osób LGBT. Nawet członkowie ZOMO w czasie stanu wojennego nigdy nie wchodzili do kościołów, bo szanowali wnętrza kościołów jako miejsca kultu religijnego. Obecnie osoby o skrajnie lewicowych poglądach lub powiązane z ruchem LGBT nie mają takich skrupułów, co dowodzi całkowitego upadku moralnego pewnej części naszego społeczeństwa.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz