Biła męża tępym narzędziem po głowie, potem zadała ciosy nożem w klatkę piersiową. W Sądzie Okręgowym w Olsztynie rusza proces Grażyny W., oskarżonej o zabójstwo męża w Reszlu

2022-08-03 16:41:06(ost. akt: 2022-08-03 15:41:50)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

W środę (3 sierpnia) przed Przed Sądem Okręgowym w Olsztynie ruszył proces Grażyny W. oskarżonej o zabójstwo męża w lutym ubiegłego roku.
W środę rozpoczął się proces oskarżonej o zabójstwo mężczyzny. W Sądzie Okręgowym w Olsztynie odbyła się rozprawa Grażyny W., która miała dopuścić się zabójstwa swojego męża. Do zdarzenia tego miało dojść 17 lutego ubiegłego roku w jednym z domów w Reszlu.

Według ustaleń prokuratora, Grażyna W. tego dnia zadała swojemu mężowi wielokrotnie uderzenia narzędziem tępym w głowę oraz trzy ciosy nożem, w tym w klatkę piersiową. Na skutek czego mężczyzna zmarł.

Oskarżona w pierwszym dniu procesu nie przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu i odmówiła złożenia wyjaśnień. W tej sytuacji sąd odczytał wyjaśnienia Grażyny W. złożone w trakcie postępowania przygotowawczego, a następnie rozpoczął przesłuchiwanie świadków.

Kolejne, najbliższe terminy rozprawy w tej sprawie to 9 i 10 sierpnia 2022 r.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dorota #3104106 4 sie 2022 05:28

    Domowa przemoc kobiet wobec mężczyzn jest częstsza niż powszechnie o tym się mówi. Przybiera różne formy, trwa latami. Efekt: bezdomność mężczyzn, samobójstwa mężczyzn, statycznie krótsze życie mężczyzn od kobiet.

    odpowiedz na ten komentarz