Nad regionem przechodzi wichura. Strażacy interweniowali prawie 200 razy

2022-01-30 11:31:14(ost. akt: 2022-01-30 11:46:46)
Interwencja straży pożarnej po nocnej wichurze

Interwencja straży pożarnej po nocnej wichurze

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Wichura na Warmii i Mazurach wymusiła kilkaset interwencji PSP
Strażacy z województwa warmińsko-mazurskiego wyjeżdżali wczoraj (29.01) od godz. 23 do dziś do godz. 8 prawie 200 razy do interwencji związanych z silnym wiatrem.
W nocy w regionie w porywach wiatr osiągał prędkość 100 kilometrów na godzinę.

Strażacy wyjeżdżali głównie do połamanych drzew i konarów blokujących drogi.
W trzech przypadkach drzewo spadło na zaparkowane samochody, jeden przypadek to uderzenie samochodu w powalone drzewo. Również trzykrotnie strażacy interweniowali gdy na linię energetyczną spadły konary drzew.
Strażacy wyjeżdżali także, by zapewnić zasilanie osobom podłączonym w swoich mieszkaniach do urządzeń tlenowych, takie interwencje odnotowano w gm. Ostróda, Barczewo i Działdowo.

W Dobrym Mieście wiatr zerwał z budynku mieszkalnego fragment poszycia dachowego. Fragmenty drzew spadły na samochody w powiecie oleckim: w miejscowości Cichy i Dorsze oraz Melnik w powiecie ostródzkim. Na szczęście nikogo w autach nie było.
 
W tej chwili dopływu energii elektrycznej pozbawieni są mieszkańcy gospodarstw w gminach Górowo Iławeckie, Markusy, Rybno, Grunwald, Olsztynek, Szczytno, Nidzica, Stawiguda, Piecki i Dźwierzuty.

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Tutejszy2 #3089951 1 lut 2022 09:12

  Czy ta "gazeta" panuje nad tym co dzieje się w komentarzach ? Jak nie LICHWA na angielski numer telefonu to "Paul Mark" wypisujący kloaczne bzdury.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 2. Stary dziad #3089907 31 sty 2022 19:19

  Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz głebokiej penetracji? Jestem Paul Mark. Jestem biernym dawcą homo, a także doradcą analnym. Potrzebujesz popenetrować zwierzątka, popenetrować się dać lub penetracji publicznej? Jeśli odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi sodomickie, w tym penetracje długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas na e-mail: (paulmarkhothomo@gmail.com) lub napisz do mnie bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447360502110 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jestem kompleksową firmą świadczącą usługi bizarre i jestem zobowiązany pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje wyuzadane pragnienia. Specjalizuję się w dostarczaniu rozrywki wszystkim dawcom homo i jestem w tym najbardziej efektywny i najszybszy. Oto kilka powodów, dla których powinieneś skontaktować się z nami w sprawie penetracji; * Wygoda - Możesz penetrować mnie w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczny korek analny - Ty decydujesz, ile chcesz mi włożyć. * Szybkie penetrowanie bezpośrednie — otrzymaj penetrację w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne stroje z wycięciem w kroku * Wysokie wskaźniki aprobaty - masz 99,9% szans na otrzymanie wytrysku we mnie * Elastyczna pozycja — należy wybrać datę penetracji. Mogę pomóc Ci spełnić swoje najbardziej wyuzdane pragnienia homoerotyczne na mnie i moim idbycie.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 3. Susan Benson #3089756 30 sty 2022 22:07

  Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas na e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub napisz do mnie bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447360502110 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób. Oto kilka powodów, dla których powinieneś skontaktować się z nami w sprawie pożyczki; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie finansowanie bezpośrednie — otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie - Przystępne oprocentowanie 3%. * Wysokie wskaźniki aprobaty - masz 99,9% szans na otrzymanie pożyczki * Elastyczna spłata — należy wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny na okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna. * Brak ukrytych opłat Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się teraz z moją firmą, możemy pomóc Ci pożyczyć, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com Wha tsApp/Telegram: +447360502110 Pośrednicy/konsultanci /brokerzy mogą sprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy pracować razem z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-20) odpowiedz na ten komentarz

 4. Tutejszy2 #3089734 30 sty 2022 18:06

  Ktoś "strasznie" mądry nazwał niszczycielski orkan takim pięknym imieniem zupełnie do niego nie pasującym. "Nadia" to jedno z trzech najpiękniejszych imion kobiecych: Wiera, Nadieżda i Lubow - WIARA, NADZIEJA I MIŁOŚĆ. Imiona te nadawane były powszechnie za naszymi wschodnimi granicami.

  Ocena komentarza: warty uwagi (15) odpowiedz na ten komentarz