FOTOMIGAWKA: Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

2021-09-11 17:11:56(ost. akt: 2021-09-11 17:49:30)

Autor zdjęcia: Ada Romanowska

W olsztyńskich sklepach zaczęły pojawiać się świąteczne ozdoby. Wśród artykułów spożywczych możemy znaleźć św. Mikołaja z czekolady, pierniczki i renifery. Czuć wszędzie świąteczną atmosferę. Wszystko byłoby cudowne... gdyby nie to, że mamy początek września i 25 stopni Celsjusza za oknem.
Nasza dziennikarka Ada Romanowska podczas sobotnich zakupów natknęła się na świąteczne ozdoby.

Fot. Ada Romanowska

Co roku bożonarodzeniowe gadżety pojawiały się dopiero w listopadzie. Niektórzy mówili, że to zdecydowanie za szybko. Okazuje się jednak, że w tym roku święta zaczęły się wraz z początkiem roku szkolnego.

Fot. Ada Romanowska

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Stary dziad #3075217 13 wrz 2021 08:18

  Do złodzieja posługującego się moim nickiem: Nie odpowiedziałem ci wczoraj bo niedzielę spędzam z rodziną. Ty, jak widać nie masz z kim spędzać niedziel, więc się prujesz na forum. Dziwne, że taki bogobojny Polak nie poszedł do kościoła? A co do twojej rady, jrst ciekawa, ale za mało wiem o niej. Proszę opisz jak ty to robisz, może przekonasz.

  odpowiedz na ten komentarz

 2. userka #3075177 12 wrz 2021 18:07

  No nareście a zajączki już farbę na jajka mieszają

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. Paul Mark . #3075137 11 wrz 2021 21:41

  Złodzieju mojego nicka.To za PIS były kredyty w frankach?To PIS blokuje fundusz UE ,nie totalni zdrajcy,złodzieje z PO?Brak środków na służby.?To czemu wasza banda zdrajców Polski je blokuje?Troska o bezpieczeństwo? W waszej zakłamanej narracji,jej nie było jak gumowymi kulani strzelaliście do rolników górników wyłupiając im oczy.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) odpowiedz na ten komentarz

 4. Stary dziad #3075133 11 wrz 2021 20:01

  Dzięki świetnej polityce PiS na święta pojedziemy milionem aut elektrycznych po tych 100 obwodnicach, które już wybudowano, a choinki oświetlimy prądem z elektrowni w Ostrołęce. Stać nas będzie na wszystko bo te kredyty we frankach szwajcarskich co je sprzedawał premier Morawiecki jak jeszcze nie był premierem, to już od 6 lat są spłacone. Kandydat Duda w 2015 roku obiecywał, że od ręki się tym zajmie i dotrzymał słowa. Pieniędzy jest w bród, wystarczy nie kraść jak mówił Ziobro. A nie, sorry, nie ma pieniędzy dla ratowników, nauczycieli i policjantów. Widocznie kradnie się nadal. Ze stadniny w Janowie to takie konie się sprzedaje że ho ho. Na ulicach bezpiecznie, nikt nigdy w mordę nie dostał tylko dlatego że nie ma białej skóry. Podatki coraz niższe, inflacja też. Martwi mnie tylko to, że żyjemy pod okupacją brukselską a nasi europosłowie PiS pobierający eurodiety de facto biorą pieniądze od okupanta. No, cóż pecunia non olet.

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz

 5. Paul Mark . #3075126 11 wrz 2021 19:34

  Za Tyfuska PO wska ośmiornica opiłowała rodziny z środków na prezenty dla dzieci.Teraz opiłuje świętego Mikołaja i wierzących katolików.Tylko PO zapewni ci nowe lewicowe kolędy.Bezpośrednia transmisja z Krymu.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-8) odpowiedz na ten komentarz