[FOTOMIGAWKA] Nowy operator hulajnóg elektrycznych w Olsztynie. Ile kosztują?

2021-08-10 13:33:50(ost. akt: 2021-08-10 14:45:26)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Obecnie w Olsztynie funkcjonują dwie firmy wypożyczające hulajnogi elektryczne: Bolt i Logo app, do którego niedawno przyłączyło się OHM. Niedawno do tego grona dołączyła amerykańska firma Lime, która zajmuje się wypożyczaniem hulajnóg i rowerów na całym świecie.
W Polsce hulajnogi elektryczne amerykańskiej firmy Lime mogliśmy spotkać w Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i Warszawie. Teraz do tego grona dołączył również Olsztyn.

Hulajnogi Lime są czarno-zielone lub biało-zielone, w zależności od wersji. Wypożyczanie sprzętu działa na podobnej zasadzie co u innych operatorów — wszystko załatwiamy na poziomie aplikacji.

Fot. Zbigniew Woźniak

Koszt jazdy nową hulajnogą elektryczną w Olsztynie to 3 zł za odblokowanie, a potem 60 gr za minutę jazdy. Pierwsze odblokowanie hulajnogi jest bezpłatne.

W porównaniu z innymi firmami: Logo app to 2,50 zł za odblokowanie i 50 gr za minutę jazdy

Najtańsza jest jazda hulajnogą Bolta — nie płacimy za odblokowanie, a każda minuta jazdy kosztuje 20 gr.

Fot. Zbigniew Woźniak

kg

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. AtoJa #3072557 10 sie 2021 16:45

    czy na chodnikach będzie jeszcze miejsce dla pieszego? Wątpię. Juz teraz użytkownicy hulajnóg potrafią wyskoczyć zza pleców pieszego z prędkością światła i nieźle nastraszyć Wiem o paru przypadkach potrącenia pieszego , na szczęście nie były groźne,Ale to do czasu.Policji oczywiście ani widu ani słychu. Kryją się gdzieś po radiowozach, bo a nuz jeszcze ktoś zemrze na skutek ich interwencji

    Ocena komentarza: warty uwagi (13) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)