[FOTOMIGAWKA] Samochód na ul. Grotha w Olsztynie wrósł w ziemię

2021-08-09 17:01:01(ost. akt: 2021-08-10 07:05:29)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Mieszkańcy bloków przy ul. Grotha w Olsztynie zgłaszali nam, że na parkingu zalega samochód, który już stał się częścią krajobrazu. Auto obrosła wysoka trawa, a lakier powoli wypala się od słońca.
Auto marki Suzuki od dawna zalega na parkingu. Świadczyć może o tym chociażby rdza na wycieraczkach, wyblaknięty lakier i wysoka trawa obrastająca samochód. Jeśli straż miejska będzie miała podstawy do odholowania pojazdu, wtedy trafi na strzeżony parking na ul. Lubelskiej.

Fot. Zbigniew Woźniak

Jak wygląda taka procedura?

Jeśli strażnicy miejscy uzyskają pozwolenie na odholowanie pojazdu to samochód trafi na strzeżony parking na ul. Lubelskiej, a jeśli właściciel się po niego nie zgłosi, przejdzie on na własność gminy. Takie akcje są podejmowane przez strażników miejskich z Olsztyna kilkanaście razy w roku.

Fot. Zbigniew Woźniak


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sąsiad #3072530 10 sie 2021 10:37

    Szanowna Redakcjo, Takich samochodów na parkingu przy Grotha jest więcej. Przykładowo jeden z wraków odholowany po interwencji straży miejskiej spod okien mieszkańców trafił... kilkanaście metrów dalej i pozostawiony przy garażach, straszy już kolejny rok. Na wjeździe, pierwszym miejscu parkingowym stoi w ogólnym bałaganie spalony wrak innego samochodu, zafoliowany czarnym stretchem, z rozsypanymi elementami i spalonymi oponami dookoła. Kolejny wrak straszy raptem kilkadziesiąt metrów dalej. Nikt z tym nic nie robi. Ludzie nie mają gdzie parkować i zaczynają wjeżdżać na trawnik. Mogę wysłać zdjęcia...

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

  2. Teddy75 #3072496 | 88.156.*.* 9 sie 2021 22:55

    Ile pojazdów w tym roku wywiozła policja? Przypominam, że takie działania też leżą w kompetencji policji...

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz