Maurycy Miszczak srebrnym medalistą MP w taekwondo

2020-10-05 11:01:57(ost. akt: 2020-10-05 11:32:14)

Autor zdjęcia: Archiwum LUKS "Hidori" Olecko

Reprezentant UKS "Hidori" Olecko Maurycy Miszczak zajął drugie miejsce w kategorii do 74 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim 2020 w Jarocinie. To już jego kolejny medal mistrzostw Polski.
XXXIX Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim odbyły się w dniach 2-3 października w Jarocinie. Starowali w nich zawodnicy (wiek 16 lat i starsi) z 28 klubów z całej Polski.

Maurycy Miszczak, reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „Hidori” Olecko działającego przy Szkole Podstawowej nr 4, zdobył srebrny medal w kategorii do 74 kg.
Podopieczny Doroty i Tomasza Miszczaków w finale uległ Szymonowi Piątkowskiemu (AZS UWM Olsztyn).

Dzięki medalowi Maurycego Miszczaka UKS Hidori" Olecko zajął w klasyfikacji drużynowej 12. miejsce.