Wypadek na drodze koło Ostródy. Jedna osoba ranna

2020-09-14 15:04:41 (ost. akt: 2020-09-14 16:26:32)

Autor zdjęcia: Internautka Daria

W Lubajnach (gm. Ostróda) doszło w poniedziałek (14.09.) do wypadku. Ranny kierowca został zabrany do szpitala śmigłowcem LPR.
Do wypadku doszło około godz. 14 na drodze w Lubajnach koło Ostródy.

Z pierwszych ustaleń wynika, że najpierw doszło do lekkiego zderzenia się samochodu dostawczego z osobówką, kierowca dostawczego stracił panowanie nad pojazdem, samochód zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.

— Kierowca samochodu dostawczego został zakleszczony w pojeździe — mówi mł. bryg. Marcin Wiśniewski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie. — Potrzebna była pomoc strażaków w wydostaniu rannego mężczyzny.

Kierowca z obrażeniami wewnętrznymi i kończyn dolnych, w stanie ciężkim został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na miejscu pracowały dwa zastępy JRG Ostróda i strażacy z OSP Ostróda. Zabezpieczali też miejsce wypadku, lądowania śmigłowca i usuwali plamę oleju z jezdni, która powstała w wyniku uszkodzenia zbiornika samochodu. Okoliczności wypadku bada policja.


Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. pioter #2972094 | 10.10.*.* 14 wrz 2020 17:52

  Który to już wypadek na tej drodze (był niestety i śmiertelny). Jakiś czas temu jeszcze policja potrafiła się czaić koło sklepu koło skrzyżowania do Nowego Siedliska, ale teraz odpuściła - lepiej walić na węźle Ostróda Południe dla jadących 70, a nieoznakowani grasują tylko na eSce - bo łatwiej target wyrobić. A na powiatowych hulaj dusza, piekła nie ma - jak jadę z przepisowymi prędkościami na tym odcinku, to poganiających mnie glonojadów jazdą "na zderzaku)"jest tylu, że ręce opadają.

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

  GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

  Unia Europejska

  VISA MASTER CARD