Olsztyński WORD wznawia część egzaminów na prawo jazdy

2020-05-06 13:19:50(ost. akt: 2020-05-06 13:45:29)
zdjęcie jest ilustracją do tekstu

zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Od wtorku (5 maja) WORD prowadzi zapisy na egzaminy teoretyczne i praktyczne odbywające się według specjalnych zasad. Sprawdź, czy kwalifikujesz się do egzaminu.
Od 11.05. – przeprowadzane będą egzaminy teoretyczne na wszystkie kategorie prawa jazdy oraz egzaminy praktyczne na kategorie: AM, A1, A2, A, B+E, C, C+E oraz D.

Natomiast w najbliższym czasie nie będą prowadzone zapisy na egzamin praktyczny w zakresie kat. B oraz T – o wznowieniu procesu egzaminowania w tym zakresie interesanci będą powiadomieni z tygodniowym wyprzedzeniem w formie informacji podanej na stronie internetowej.

Kontakt z WORD w celu umówienia terminu egzaminu będzie możliwy wyłącznie drogą telefoniczną lub elektroniczną, na wskazany numer telefonu i adres e-mail. Nie będzie możliwości zapisów osobistych oraz płatności w siedzibie WORD.

Nr telefonu (89)-5381180,
Adres e-mail egzaminy@word.olsztyn.pl

Osoby przystępujące do egzaminu po raz pierwszy.
Aby wyznaczyć termin egzaminu należy na adres egzaminy@word.olsztyn.pl przesłać wypełniony wniosek o wyznaczenie terminu egzaminu. Wniosek powinien zawierać niezbędne dane: aktualny numer telefonu, adres e-mail, numer PESEL, numer PKK.

Wzór wniosku o wyznaczenie terminu egzaminu (formularz interaktywny PDF do pobrania)

Po przesłaniu wniosku należy czekać na kontakt z WORD.

Osoby, których dokumenty znajdują się w ewidencji WORD: mogą wyznaczyć termin egzaminu telefonicznie kontaktując się w tym celu z Działem Organizacji Egzaminów – tel. (089) 538 11 80

Warunkiem wyznaczenia terminu egzaminu będzie dokonanie opłaty za egzamin na konto Bank Pekao S.A. 72 1240 5598 1111 0010 8388 5508.

Warunek ten nie dotyczy osób, które posiadają wystarczające, dodatnie saldo w systemie egzaminacyjnym, np. z odwołanego egzaminu, lub wcześniej wniesionej opłaty.

Źródło: WORDCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (6 maja) wydaniu m.in.


Pandemia zabiera Polakom pracę
Czy wzrośnie zasiłek dla bezrobotnych? Prawdopodobnie tak, zgodnie z tym, co mówił w ubiegłym tygodniu prezydent Andrzej Duda. Zasiłek miałby wzrosnąć o ponad połowę, do 1300 zł brutto. Być może pojawi się też dodatek solidarnościowy.

Michał Piotr Wypij (politolog) - kandydat do Sejmu w okręgu nr 35, numer na liście 20
Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
członek partii politycznej: Porozumienie Gowina
Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej - OlsztynPolityczne szachy mają granice
Czy posłowie Porozumienia poprą ustawę o korespondencyjnym wyborze prezydenta? Jakie mogą być skutki takiej decyzji: rozpad koalicji, dymisje w rządzie? O tym rozmawiamy z Michałem Wypijem, olsztyńskim posłem Porozumienia.

Działkowcy zapłacą więcej za wodę
To wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Olsztynie, który uznał, że działkowcy, to nie... rolnicy. Wyższe opłaty za wodę to pokłosie suszy, która zmusza do oszczędzania wody na wszelkie możliwe sposoby.Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Makrela #2916837 | 85.219.*.* 6 maj 2020 15:20

    Powinno być zamknięte do końca roku, za chwilę znowu zwiększy się krzywa zachorować, ludzie zdacie sobie za rok jak się wszystko uspokoi

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

  2. slayer #2916796 | 176.221.*.* 6 maj 2020 14:04

    No to szykujcie się na ogromną niezdawalność. Trzeba nadgonić finansowy zastój poprawkami. Powodzenia.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)