Rekolekcje dla dzieci i młodzieży odbędą się w internecie

2020-03-20 11:03:43(ost. akt: 2020-03-20 10:06:40)

Autor zdjęcia: Bartosz Orliński

W związku z zaistniałą sytuacją, kiedy ludzie młodzi przebywają większość dnia w swoich pokojach i przeglądają portale społecznościowe, Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży działające w Archidiecezji Warmińskiej zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Rekolekcjach wielkopostnych #skracamydystans 2020.
Spotkania online dla dzieci rozpoczną się już w najbliższą niedzielę (22 marca) i potrwają trzy dni. Każdego dnia o godz. 10:00 udostępniany będzie film za pomocą profilu duszpasterstwa na Facebooku i na kanale duszpasterstwa na YouTube.

Natomiast spotkania dla młodzieży starszej i młodszej rozpoczną się w poniedziałek (23 marca). One również potrwają trzy dni. Jak przy rekolekcjach dla dzieci, tak i dla młodzieży, na Facebooku i na YouTube zamieszczane będą filmiki o godz. 10:00.

Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży każdego dnia rekolekcji zaprasza też młodzież na spotkanie na LIVE o godz. 21:00.

Profil duszpasterstwa na Facebooku >>> TUTAJ.

Kanał duszpasterstwa na YouTube >>> TUTAJ.

Źródło: Archidiecezja Warmińska


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Wszystkie informacje nt. koronawirusa SARS-CoV-2 znajdziecie Państwo w specjalnym serwisie Gazety Olsztyńskiej.

Za sprawą Gazety Olsztyńskiej na Facebooku pojawiła grupa wsparcia:  Grupa Wsparcia, Koronawirus - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie