Kortowiada 2020. Agnieszka Chylińska będzie gwiazdą juwenaliów

2020-02-26 07:35:53(ost. akt: 2020-02-26 08:01:15)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Coraz mniej czasu pozostało do tegorocznej edycji Kortowiady! Między 20 a 24 maja 2020 roku studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego będą już po raz 61 świętować w olsztyńskim miasteczku akademickim, czyli Kortowie.
W tym roku organizatorzy, czyli Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego, postawili na wspieranie zachowań proekologicznych, wybierając motyw przewodni Green Camp. W maju studenci będą mogli uczestniczyć w wielu wydarzeniach i aktywnościach, które będą miały na celu uświadamiać ich w kwestii dbałości o środowisko.

Poznaliśmy kolejną gwiazdę, która wystąpi na Main Stage w piątek, 22 maja. Będzie to Agnieszka Chylińska!


Agnieszka Chylińska to niezwykle ważna postać w polskiej muzyce. Chodząca legenda, która w tym roku obchodzi 25-lecie swojej działalności scenicznej! Artystka zasiliła grono, które uświetni swoimi występami festiwal studencki.


Obecnie potwierdzono obecność takich artystów, jak: Daria Zawiałow, Wilki, Łydka Grubasa, BARANOVSKI, DJ Omen, KARAŚ/ROGUCKI, HOOK, Mrozu, Kwiat Jabłoni oraz, zapowiedziana w tym tygodniu, Agnieszka Chylińska.

Jednocześnie przypominamy, że nie będzie to pierwszy koncert ogłoszonej wokalistki podczas Kortowiady. Wystąpiła już na Górce Kortowskiej w 2017 roku.Potwierdzone informacje znajdziecie również na:
Web: www.kortowiada.pl
Facebook: www.facebook.com/kortowiadafestiwal
Youtube: www.youtube.com/user/kortowiadapl
Instagram: www.instagram.com/kortowiada
Snapchat: kortowiada

Koncerty na Scenie Głównej – bit.ly/ebiletkortowiada
Koncerty w Namiocie – sprzedaż tylko na wejściu
Koncerty na Małej Scenie – wstęp darmowy

Źródło: RUSS UWM w Olsztynie


Więcej informacji o naszym uniwersytecie: >>> kliknij tutaj.

Obrazek w tresci


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl