W Ostródzie dziewczyny pobiły chłopaka. Sprawą zajęła się policja

2020-02-07 14:58:43 (ost. akt: 2020-02-07 15:33:45)
Filmik pojawił się na jednym z portali internetowych

Filmik pojawił się na jednym z portali internetowych

Autor zdjęcia: Materiał z sieci

Bulwersujący film, na którym dziewczyny rzucają się na chłopaka z pięściami, trafił do sieci. Teraz nastolatkami zajmie się policja.
Ostróda, wejście do galerii handlowej. Przed drzwiami stoi grupa nastolatków. Kilka dziewcząt i jeden chłopak. Słychać podniesione głosy dziewcząt: „bo ci k... wyj...”, „wypier...” „zamknijcie się”.

Po chwili jedna z nastolatek z rozmachem uderza prawą pięścią w twarz chłopaka i atakuje go dalej wymierzając ciosy obiema rękami. Chłopak cofa się zaskoczony. Dziewczyna łapie go za kark od tyłu, a w tym czasie koleżanka idzie jej z pomocą i zaczyna okładać chłopaka pięściami po głowie. Ten – zaskoczony sytuacją – nawet się nie broni.

Taki krótki filmik pojawił się na jednym z portali. W roli głównej uczennice jednej z ostródzkich szkół średnich. Nastolatki.
Film przesłał internauta na adres naszej redakcji.
— Proszę o zainteresowanie się tym tematem — napisał w mailu.

Filmik został udostępniony w sieci w czwartek wieczorem przez wielu internautów oburzonych agresywnym zachowaniem nastolatek. Po kilku godzinach zniknął. Ale komentarze nie zostawiają suchej nitki na agresywnych dziewczynach. „Patologia” - to najłagodniejsze z określeń jakie padały pod ich adresem.

O to zdarzenie zapytaliśmy policję.
– Do chwili obecnej do Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie nie wpłynęło żadne zgłoszenie dotyczące sytuacji utrwalonej na tym nagraniu — mówi mł. asp. Anna Balińska, oficer prasowy KPP Ostróda. — Niemniej jednak policjanci po obejrzeniu nagrania udostępnionego w internecie, od razu postanowili wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Policjanci kryminalni oraz dzielnicowi ustalają i potwierdzają dane uczestników tego zajścia oraz świadków tego zdarzenia aby poznać wszystkie jego okoliczności. Czynności podejmowane przez policjantów prowadzone są w kierunku przestępstwa pobicia.  

Policja informuje też, że niezależnie od działań policjantów osoba pokrzywdzona ma prawo w dowolnym momencie złożyć stosowne zawiadomienie w tej sprawie.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (31) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Juzek #2865085 | 69.115.*.* 9 lut 2020 15:35

  Nie Stety Struda to najwienksza patologjia. Pisze rzeby Ludki z Ostrudy dali rade czytac.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz

 2. pędzik #2864890 | 5.173.*.* 9 lut 2020 08:03

  panienka o takim nazwisku kiedyś pod wpływem też się puściła z łapą. do dzis mam mieszane uczucia. ale co miałem jej siniaka na czole nabić? poprostu głupia mała i nadodatek nawalona. dobrze zrobiłem że odpuściłem! wiem że ma kompleksy a moze końskie zaloty pijanej kobyły... pozdro

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 3. Grab #2864866 | 37.47.*.* 9 lut 2020 02:09

  Ta dziewczyna uczęszcza na walki MMA JAKI PRZYKLAD DAJE INNYM co za trener ja uczy .nie może być w szkole przemocy. Pozdrawiam

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz

 4. grab #2864858 | 37.248.*.* 9 lut 2020 01:12

  Jesli chodzi o dziewczyny czy kobiety, zawsze były i są wytrwalsze i konsekwentniejsze w dobrym i okrutniejsze w złym. Taka cecha tej płci.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 5. grab #2864856 | 37.248.*.* 9 lut 2020 01:09

  To jest efekt braku mądrze pojętego rygoru wychowawczego w rodzinach, szkołach a także braku przykładu dorosłych, gdzie chamstwo, wulgarność nie powoduje żadnego sprzeciwu ogółu. Najczęśćiej ze strachu przed reakcją chamów i wulgarystów.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (31)
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD