Zakończyła się Ornecko-Górowska Strzelecka Grand Prix. WYNIKI, ZDJĘCIA

2019-06-26 14:25:03(ost. akt: 2019-06-27 08:35:14)

Autor zdjęcia: Sebastian Leszczyński

Strzelnica przy Liceum Ogólnokształcącym w Górowie Iławeckim była w niedzielę 23 czerwca świadkiem trzecich i ostatnich zmagań Ornecko-Górowskiej Strzeleckiej Grand Prix.
Poziom był wysoki, a różnice w czołowych miejscach niewielkie, stąd emocje przed zawodami sięgały zenitu. Poniżej znajdują się wyniki trzeciej tury — konkurencja karabin: 20 strzałów oraz klasyfikacji generalnej cyklu Grand Prix.

Zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, nagrody rzeczowe oraz pięknie przygotowane dyplomy, na których znajdowały się zalaminowane tarcze zawodników z najlepszym wynikiem.

Wszystkie trzy cykle przebiegły w miłej i koleżeńskiej atmosferze, uczestnicy podzieleni na dwie kategorie: master i open, mogli wymienić się doświadczeniami oraz nabyć nowe umiejętności.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż turniej powstał dzięki zapaleńcom strzelectwa, osobom, które lubią i promują ten sport na co dzień. Liceum Ogólnokształcące w Górowie Iławeckim oraz prężnie działające przy nim Koło Strzeleckie im. Michała Tokarzewskiego bardzo dzielnie stara się promować ten rodzaj zarówno sportu, jak i spędzania wolnego czasu wśród młodzieży szkolnej oraz mieszkańców. Dzięki temu ma on szansę rozwijać się w naszym regionie.

Składamy wielkie podziękowania dla organizatorów, sędziów prowadzących, wszystkich osób (a było ich wiele), które miały swój udział, poświęciły czas, aby te zawody odbyły się na poziomie nie odbiegającym od innych tego typu zmagań oraz przede wszystkim zawodnikom, którzy nadali całą otoczkę i miłą atmosferę.
Organizatorzy
Fot. Sebastian Leszczyński


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zgadzam się #2754750 | 37.47.*.* 29 cze 2019 07:06

    tak, facet robi kawał dobrej roboty,duż opoświęca aby były wyniki, i z tego co widac na zawodach młodzieży osiąga je, pozdrawiam serdecznie

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. Pan haft #2753949 | 91.196.*.* 27 cze 2019 22:52

    To ,,najlepszy'' trener

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz