Energylandia — rozrywka dla małych i dużych!

2019-04-05 14:47:30(ost. akt: 2019-04-05 14:47:31)
materiał prasowy

materiał prasowy

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Już w tę sobotę, 6 kwietnia swoje bramy otwiera największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia! Organizatorzy serdecznie zapraszają i obiecują moc atrakcji...
Sezon na zabawę

W malowniczych okolicach Krakowa jest takie miejsce, które pokochały całe rodziny. Energylandia, bo o niej mowa, od 5 lat zapewnia wysokiej jakości rozrywkę, którą doceni zarówno mały, jak i duży. Ostatecznie, dobra zabawa służy każdemu! Najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce znajduje się w miejscowości Zator, zajmuje 26 ha przeznaczonych na dostarczanie wrażeń i emocji swoim gościom. Zabawa gwarantowana, a na dobry początek animatorzy powitają gości pysznym szampanem.

Energylandia wpisuje się idealnie w nowy ruch turystyki kulturowej o rozrywkowym charakterze, wpływając na rozwój regionu i uatrakcyjniając jego ofertę. Przekraczając granicę Energylandii, można się w niej zatracić, zapomnieć o wszystkich troskach i dać się porwać nieograniczonemu szaleństwu.


Nowy sezon w świecie zabawy

W najbliższą sobotę od godziny 10 bramy radosnego świata ponownie zostaną otwarte. Już od 6 kwietnia goście Energylandii znów będą mogli oddać się beztroskiej zabawie, która potrwa aż do 27 października. Zabawa w 4 strefach tematycznych to nie wszystkie atrakcje, jakich dostarcza Park. Nie zabraknie również ciekawych pokazów kaskaderskich, koncertów i eventów specjalnych.

Rozwiązania usprawniające obsługę, nowe punkty gastronomiczne oraz zmiana aranżacji zieleni to tylko niektóre z elementów, które zostały dopracowane, by zapewnić gościom jeszcze większy komfort. Wybierając się do Energylandii warto pamiętać, że jeden bilet wstępu zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich zgromadzonych tu atrakcji i rozrywek.


Najwyższy Hyperion i najszybszy Speed Water Coaster: perły Energylandii

Energylandia rozbłysła jeszcze bardziej w 2018 roku, od kiedy bogatsza jest w dwie nowości: zwycięskie w skali nie tylko europejskiej, ale i światowej. Pierwsza z nich to Hyperion — najwyższy w Europie Mega Coaster, 77 m wysokości. Spadek z 80 m z prędkością 142 km/h, liczne zwroty czy panoramiczna fala, nie pozwalają o sobie zapomnieć na bardzo długo. Kolejnym powodem do ogromnej dumy parku jest najszybszy na świecie Speed Water Coaster — niedościgniony rekordzista w swojej kategorii. Atrakcja jest połączeniem Roller Coastera i przejażdżki wodnej. Wznosi pasażerów na 60 m wysokości, osiągając przy tym zawrotną prędkość 110 km/h. Fani ekstremalnych przeżyć piszczą z zachwytu! Zwłaszcza, gdy w przypływie emocji zostają ostudzeni hektolitrami wody.


Park wypełniony muzyką

Ten sezon zwiastuje powrót muzycznych festiwali. Już teraz wiemy o 90’s i 80’s Superstars, Disco Polo oraz Hip-Hop Festival. Szczegóły dotyczące tych wydarzeń dostępne są na specjalnej stronie www.festival.energylandia.pl.
A dokładny kalendarz imprez aż do 27 października jest TUmateriał prasowy