Poseł Robert Majka: sieć 5G to ludobójstwo zaplanowane na Polakach

2019-01-27 11:00:55 (ost. akt: 2019-01-27 12:08:06)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Choć Robert Majka jest posłem dopiero od listopada 2018 roku, to już stał się znany w całej Polsce. A to za sprawą swojego poglądu na budowę w naszym kraju sieci 5G.
Robert Majka w przeszłości był działaczem antykomunistycznej opozycji, konkretnie Solidarności Walczącej założonej w 1982 roku przez Kornela Morawieckiego, ojca obecnego premiera RP. W latach 2002-2006 był radnym Przemyśla wybranym z listy Ligi Polskich Rodzin. Potem bez powodzenia dukrotnie kandydował na radnego sejmiku podkarpackiego z listy PiS i z Ruchu Narodowego. W latach 2015-2018 zasiadał w Trbunale Stanu. W wyborach 2015 roku bez powodzenia startował w wyborach do Sejmu z listy Kukiz 15. Posłem został w miejsce Wojciecha Bakuna, który w 2018 roku wygrał wybory na prezydenta Przemyśla. Jest posłem niezrzeszonym.

Poseł Majka niedawno napisał interpelację do premiera Morawieckiego. - Czy Premier Rządu Rzeczypospolitej Polskiej Pan Mateusz Morawiecki bierze na siebie osobiście odpowiedzialność za możliwość stosowania technologii 5G w celu realizacji obowiązującej ustawy nr 1066 na terenie państwa polskiego przeciw narodowi polskiemu, a szczególnie za biologiczne konsekwencje użycia technologii 5G na populację Polek i Polaków? - pyta.

W rozmowie z „Rzeczpospolitą” poseł nazwał sieć 5G "ludobójstwem zaplanowanym na Polakach". Wyjaśnił też, że siecią 5G, która jestć przyszłością łączności komórkowej, zainteresował się, oglądając m.in. internetowe wywiady z Ewą Pawelą. W sieci przedstawiana jest jako „sygnalistka kontroli umysłu” i wypowiada się w takich tematach, jak „broń mikrofalowa przeciw Polakom” oraz „zdalnie sterowane samobójstwa”." Pani Pawela jest również przeciwniczką obowiązkowych szczepień.Jednak jak się okazuje problem sieci 5G to nie wszystko. Dowiadujemy się o tym z wpisów zamieszczanych przez zwolenników pogladów posła Majki na FB. Oto jeden z nich:

"Szanowny Panie Pośle, zgłaszam Panu sprawę jeszcze bardziej przerażającą, niż handel polskimi dziećmi, czy 5G.
Zgłaszam Panu masowe przestępstwo kryminalne dokonywane przez przedstawicieli Rządu RP przeciwko zdrowiu i życiu wszystkich obywateli RP, a w szczególności przeciwko zdrowiu i życiu wszystkich polskich noworodków i dzieci starszych.

Przestępstwo polega na przymusowym szczepieniu Polaków szczepionkami zawierającymi silne neurotoksyny oraz genetyczną broń biologiczną, modyfikującą kod DNA człowieka.[...]

Skutki tych szczepień to uszkodzenia mózgu, choroby neurologiczne i psychiczne, padaczki, niedowłady, paraliże, demencja, autyzm, rak różnych narządów, deformacje ciała, cukrzyca, reumatyzm oraz w szczególności bezpłodność i maskowane poronienia.
Codziennie jest otruwanych średnio 1300 polskich noworodków!
[...]
To jest po prostu planowe biologiczne unicestwianie calego narodu polskiego, rozłożone na kilkanaście lat.
Jest to zbrodnia świadoma i złośliwa, gdyż przedstawiciele Rządu RP oraz prezydent i Jarosław Kaczyński, zostali wielokrotnie poinformowani na piśmie.
Więcej, przedstawiciele rządu w poczuciu swojej całkowitej bezkarności, publicznie, w Sejmie RP (na konferencji z udziałem wybitnych naukowców zachodnich, m.in. z prof. Exley-em), przyznają się do popełnania tej zbrodni, prowadzenia msowych doświadczeń medycznych na Polakach bez ich wiedzy i zgody, do wstrzykiwania Polakom substancji, na które nie ma badań i atestów bezpieczeństwa.

O sprawie oczywiście była wielokrotnie, przez wiele osób, powiadamiana prokuratura oraz wszystkie inne resorty RP.

Byli powiadomieni mailowo również wszyscy posłowie i senatorowie RP, Pan zdaje się, też powinien otrzymać taki mail w ubiegłym roku.

Prokuratura cynicznie odmówiła wszczęcia postępowania, jednocześnie potwierdzając słuszność tego zgłoszenia (sci!).

Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania na zawiadomienie o przestępstwie kryminalnym wielkich rozmiarów przeciwko zdrowiu i życiu wszystkich obywateli RP. gdyż "zgłaszający nie wyszczególnił, czego by oczekiwał od prokuartury" (sic!)
[...]

Szanowny Panie Pośle, bardzo proszę Pana o zajęcie się również tą sprawą, gdyż jest to autentyczne i aktualne zagrożenie życia, biologicznego istnienia całego narodu polskiego.

To nie jest zagrożenie hipotetyczne, które dopiero kiedyś może być realne.

Zabijanie Polaków dzieje się już codziennie, tu i teraz!

Każdy nowy dzień to otrucie kolejnych 1300 polskich noworodków!


[fbpost]https://www.facebook.com/robert.majka.589/posts/10212654035240945">
Komentarze (15) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. tetris #2682076 | 194.99.*.* 15 lut 2019 14:27

  W niektórych tematach to ludze brzmią jak obłąkani. Pomimo wielu lat badań nie znaleziono zależności między nowotworem a falami elektromagnetycznymi. Promieniowanie gamma, ultrafiolet czy rentgenowskie może szkodzić, ale to co innego. Natężenie mogłoby szkodzić gdyby było wielokrotnie mocniejsze, a tak jest za słabe. W praktyce 5G w kontekcie wpływu na nasze zdrowie nie będzie wiele różniło się od wpływu jakie ma obecna i wcześniejsze technologie.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz

 2. Bartosz #2677346 | 194.99.*.* 7 lut 2019 13:14

  Badania amerykańskiego Narodowego Instytutu Nauk o Zdrowiu Środowiskowym nie wykazały, że istnieją szkodliwe efekty zdrowotne u ludzi wywołane przez ekspozycje na pola elektromagnetycznego o częstotliwości radiowej, przy zachowaniu zalecających norm bezpieczeństwa.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 3. goral #2676147 | 194.99.*.* 5 lut 2019 14:06

  Nie możemy sie bać postępu technologicznego, musimy się rozwijać a do tego potrzebne nam się nowe rozwiązania, takie jak 5G.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) odpowiedz na ten komentarz

 4. pattryk #2675737 | 194.99.*.* 4 lut 2019 23:05

  Zdecydowana większość ekspertów i naukowców wypowiadających się na temat 5G nie potwierdza, żeby sieć miała negatywny na nasze zdrowie.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz

 5. drt #2675560 | 194.99.*.* 4 lut 2019 17:50

  Sieć 5G jest nowym krokiem w naszym postępie technologicznym, nie możeym tego zmarnować przez jakies herezje.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (15)