Magdalena Bieńkowska została wicemiss Supranational 2018!

2018-12-08 10:16:44 (ost. akt: 2018-12-08 11:22:32)

Autor zdjęcia: Archiwum M. Bieńkowskiej

W piątek w Krynicy - Zdroju odbył się finał konkursu Miss Supranational 2018. Polskę w konkursie reprezentowała Magdalena Bieńkowska, pochodząca z Mikołajek zdobywczyni tytułu Miss Polski 2015.
Tytuł Miss Supranational 2018 zdobyła Valeria Vazguez Latorre - reprezentantka Portoryko. Pierwszą wicemiss została reprezentantka Stanów Zjednoczonych - Katrina Jayne Dimaranan, drugą - Magdalena Bieńkowska z Polski, trzecią - Wilda Octaviana Situngkir z Indonezji, czwartą wicemiss została Diana Romero z Meksyku.

***

Gwiazda nie zapomina o Mikołajkach, swoim rodzinnym mieście


Przypomnijmy, tytuł najpiękniejszej Polki Magdalena Bieńkowska otrzymała w grudniu 2015 roku. Miała wówczas 22 lata. Modelka zapewnia jednak, że mimo młodego wieku, w jakim wkroczyła w świat show-biznesu, uniknęła pułapek popularności. Twierdzi, że pozostała tą samą dziewczyną, co 2 lata temu, a rozgłos wokół jej osoby nie uderzył jej do głowy.

— Mam wrażenie, że tak bardzo nie pochłonął mnie ten świat, nie rozdzielam tego. Jestem tą samą osobą i na ściance, i w życiu prywatnym – mówi Magdalena Bieńkowska.

Pochodząca z Mikołajek Miss Polski 2015 jest mocno związana ze swoją rodziną i przyjaciółmi i nie ograniczyła kontaktów z nimi po zdobyciu korony najpiękniejszej Polki.

– Staram się mieć z nimi jak najlepszy kontakt, bo wiem, że ścianka ścianką, ale najważniejsze są relacje z osobami, na których nam zależy, i zawsze o nich dbam – mówi Magdalena Bieńkowska, która zapewnia, że bardzo ceni sobie prywatność.

Gwiazda nie zapomina również o rodzinnym mieście. W wywiadach niejednokrotnie zachwalała zalety Mikołajek jako mazurskiego ośrodka turystycznego, sama chętnie spędza tam czas wolny od pracy. Właśnie na Mazurach odpoczywała minionego lata po powrocie z kontraktu w Mediolanie.
– Poodpoczywałam w domku, trochę pożeglowałam, dałam sobie miesiąc wakacji, ale ruszyły przygotowania do Miss World. Lecę już za miesiąc, zrobiło się intensywnie i wzięłam się do roboty – mówi Magdalena Bieńkowska.

W 2016 roku modelka reprezentowała Polskę na konkursie Miss International, który odbywał się w Japonii. Znalazła się wówczas w ścisłym finale. Bieńkowska jest usatysfakcjonowana dobrym wynikiem uzyskanym na tak ważnym konkursie, nie ukrywa jednak, że jej prawdziwym marzeniem jest udział w wyborach Miss World. Jest przekonana, że jest to nie tylko najstarszy, bo odbywający się od 1951 roku, lecz także wciąż najbardziej prestiżowy konkurs piękności na świecie.

– Dwa lata temu, gdy dostałam koronę, były jakieś zawirowania i nie mogłam jechać, w tym roku dostałam taką szansę, przygotowuję się bardzo intensywnie, ogromnie się cieszę, że na ten konkurs jadę – mówi Magdalena Bieńkowska.
Tegoroczny konkurs Miss World odbędzie się 18 listopada w chińskim mieście Sanya. Będzie to 67. edycja wyborów najpiękniejszej kobiety świata, w której do rywalizacji stanie 90 kandydatek do korony.

Newseria.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD