Pomysłowe mikołajki na Orliku

2018-12-07 10:38:04(ost. akt: 2018-12-07 10:44:07)

Autor zdjęcia: nadesłane

Kreatywnością wykazali się animatorzy sportu z kurzętnickiego Orlika. Z okazji mikołajek urządzili akcję piłkarską dla najmłodszych.
W czwartek na Orliku w Kurzętniku wszystkie dzieci mogły spędzić czas na sportowo z Świętym Mikołajem. Najmłodsi wraz z rodzicami zaśpiewali piosenkę na powitanie Mikołaja. Następnie uczestnicy strzelali rzuty karne oraz rozgrzali się w wyścigach rzędów. Po kilku konkurencjach dzieci rozegrały miniturniej w piłkę nożną.

Na koniec wszystkie dzieci zostały obdarowane przez Mikołaja różnymi słodyczami . W trakcie imprezy każdy mógł posilić się smaczną grochówką. W całej mikołajkowej zabawie aktywnie uczestniczył wójt gminy Kurzętnik Wojciech Dereszewski oraz członek zarządu KS Zamek Kurzętnik Jan Falkowski.

Frekwencja rodziców z dziećmi potwierdziła, że pomysł był trafny.

— Dziękujemy Gminie Kurzętnik oraz Gminnemu Centrum Kultury za pomoc w organizacji imprezy. Dziękujemy także trenerowi Kazikowi Jaworskiemu za pomoc — mówi Mateusz Kołakowski, organizator akcji.

mzal


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie