Uderzył w drzewo i trafił do szpitala

2018-10-26 09:31:29(ost. akt: 2018-10-26 09:54:04)

Autor zdjęcia: Kamil Jabłoński - KP PSP w Bartoszycach

Kierowca nissana z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo przy drodze Górowo Iławeckie - Paustry. Z auta wydostali go strażacy. Ze złamaną nogą został odwieziony do szpitala.
Dziś (26 października) o g. 6:59 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach trafiło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze Górowo Iławeckie - Paustry.

Kierujący samochodem osobowym, z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i przodem auta uderzył w przydrożne drzewo. Strażacy musieli go wydostać z wraku przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

Kierowca jechał sam. Ze złamaną nogą został dowieziony do szpitala karetką pogotowia.

- To zdarzenie traktowane jest przez nas jako kolizja, bo kierowca jechał sam. Był trzeźwy. Prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków - mówi mł. asp. Marta Kabelis z Komendy Powiatowej policji w Bartroszycach.

and


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Czynapewno #2610836 | 185.138.*.* 26 paź 2018 21:54

    Jak by jechał do Bartoszyc to chyba uderzył inaczej. Z tego co widziałem to ewidentnie jechał w inna stronę.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. marek #2610339 | 83.9.*.* 26 paź 2018 15:01

    panie kierowcą tak się nie robi żeby wsiadać do samochodu skręconą Nogą Policja pana Tłumaczyła że pan powinien zgłosić swojej rodzinnie by odwieżli pana do szpitala anie sam wsiadać za Kierownice całe szczęście że panu policja pomogła i zawiadomija karetkę i odwiozła pana skrecona noga do szpitala gdyby nie pomoc policja to pan by zginoł na drodze dzięki pomocy policji pan żyje zyczę panu powrotu do zdrowia i żeby pan na 2 raz uważał i zgłaszał rodzinnie że ma pan kłopot ze zdrowiem anie jechał w takim staniem samochodem trzeba myśleć na tym co się robi pańskie życie jest najważniejsze i zdrowie

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)