ELka na 6: ranking regionalny

2018-06-10 09:40:00 (ost. akt: 2018-06-10 09:41:58)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Wyrozumiały instruktor, elastyczne godziny zajęć i wysoka zdawalność. Każdy kursant, co oczywiste, chciałby trafić na najlepszą szkołę nauki jazdy. Jaka powinna być idealna szkoła nauki jazdy? Chcemy wyłonić najlepszą z najlepszych!
Kandydatury do tytułu „ELka na 6” mogą zgłaszać czytelnicy, mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje, organizacje i stowarzyszenia.Głosowanie trwa do 5 lipca do godz. 23.59.

Plebiscyt pozwoli nam wyłonić najlepsze szkoły jazdy w regionie i w poszczególnych powiatach. Zgłoszenia dla Olsztyna i powiatu olsztyńskiego prosimy wysyłać na adres: redakcja@gazetaolsztynska.pl

W poszczególnych powiatach zgodnie z zasadą: elk@gazetaolsztynska.pl (powiat ełcki), bartoszyce@gazetaolsztynska.pl (powiat bartoszycki), dzialdowo@gazetaolsztynska,pl (powiat działdowski) itd....

Szkoła, która uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów ze wszystkich powiatów, otrzyma wyróżnienie regionalne.

Ogłoszenie wyników naszego plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na stronach internetowych Grupy WM.


Regulamin: kliknij tutaj