Sklejka-Pisz: Nie kupujemy drewna z wycinki w Puszczy Białowieskiej

2017-08-18 10:49:29 (ost. akt: 2017-08-18 12:31:28)
zdjęcie jest ilustracją do tekstu

zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Jak podał jeden z portali internetowych, firma z naszego regionu kupuje drewno z wycinki w Puszczy Białowieskiej. Spółka zaprzecza tym informacjom.
Obrońcy Puszczy Białowieskiej starali się ustalić, kto kupuje drewno z prowadzonej w niej wycinki. Kilka dni temu taką informację zamieścił portal OKO.press.

Jak czytamy na stronie, portal zestawił listę firm, które kupowały w tym roku drewno z Puszczy Białowieskiej (otrzymaną od czytelnika) z listą miejscowości, którą udostępniła mu Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku i umieścił je na interaktywnej mapie.

Na mapie wśród 128 odbiorców drewna znalazła się firma z naszego regionu - Sklejka Pisz, należąca do Grupy Paged.

Spółka Sklejka Pisz zaprzecza tym informacjom. "Z uwagi na pojawiające się w mediach zarzuty dotyczące zakupu drewna z Puszczy Białowieskiej, Spółka Sklejka-Pisz należąca do Grupy Paged S.A, oświadcza, że w okresie 1 stycznia 2017 r. -1 sierpnia 2017 r. nie nabywała drewna z Nadleśnictwa Białowieża. Ostatniego zakupu drewna w Nadleśnictwie Białowieża Spółka dokonała w 2015 roku" - czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie spółki.


Komentarze (12) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. o #2311577 | 77.253.*.* 22 sie 2017 11:47

  a jak by kupowała to co z tego? wszyscy leśnicy mówią że ciecia sanitarne muszą być bo korniki zeżrą puszczę.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. Niech Sklejka wyśle zarząd #2310882 | 83.6.*.* 21 sie 2017 10:44

  na warsztaty organizowane przez Staroste ii PUP jak zatrzymać, pozyskać pracownika. Co dla przedsiębiorstwa oznacza wykwalifikowany stały pracownik. Co dla przedsiębiorstwa oznacza ciągłe odtwarzanie kadry i specjalistów- zastuj, brak rozwoju, ciągle w punkcie wyjścia. Jażeli pracodawca co kilka miesięcy musi uczyć na to samo stanowisko kolejną osobę to po drugim razie już powinien pójść po rozum do głowy, ze obecna strategia się nie sprawdza, a brnięcie dalej w dotychczasowe zasady spowoduje straty( brak wykwalifikowanego pracownika wolniejsze tempo pracy) strata wizerunkowa ( jeżeli ciągle odchodzą ludzie to znaczy, że firmę omijać szerokim łukiem) - konsekwencja- zamknąć firmę.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 3. kris #2310852 | 83.6.*.* 21 sie 2017 10:12

  walić sklejkę i tak upadnie i w piszu zapanuję spokój i harmonia :D

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz

 4. Kraj ktory jako ostatni #2310016 | 83.6.*.* 19 sie 2017 15:00

  wykarczuje swoje puszcze wygra najwięcej ale to nie będzie Polska, ci sprzedadzą się za grosze . Jak w niemieckiej fabryce samochodów na równorzędnych stanowiskach Niemiec 3000 euro Polak 600 euro. Państwo Polskie sprzedaje Polaków jak niegdyś niewolników- rodzimym cwaniakom i wyzyskiwaczom przymykając oczy na wyzysk. Za granicę wyjeżdżamy niby sami, ale jak tu nie wyjeżdżać skoro traktują nas jak murzynów

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) odpowiedz na ten komentarz

 5. Polacy to jednak głupi Naród #2309897 | 83.6.*.* 19 sie 2017 11:14

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. tysiące lat historii i nadal w czarnej dup..e. Niemcy wykarczowali swoje lasy bo mieli debili w rządzie co chcieli się nachapać. Teraz manipulują na prawo i lewo by pozyskać drewno z Polski, Rosji, Białorusi za bezcen. A Polak głupi bo pomachano mu Euro przed nosem i bodajże swojego zabije, sprzeda ale da się wycyckać. Faktem jest że jak taki Szyszko w rządzie co tylko igrzyska mu się marzą i rozumu za grosz, to kto głupim Polakom ma wskazać jakie dobro maja dookoła siebie i mogą na tym realną, dużą kasę zebrać i zasoby naturalne ocalić. Ale to jak pijacka logika aby dzisiaj, aby następny kieliszek. Przechlacie tą Polskę za marne grosze a z pustyni co zbierzecie ...pierdoły

Pokaż wszystkie komentarze (12)