Orkiestra odpoczywa i ćwiczy

2017-07-25 12:00:00(ost. akt: 2017-07-24 13:58:41)
Podczas koncertu w ośrodku wypoczynkowym w Ostaszewie

Podczas koncertu w ośrodku wypoczynkowym w Ostaszewie

Autor zdjęcia: GCK Kurzętnik

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Kurzętnika, działająca pod kierunkiem kapelmistrza Mariusza Brzezickiego, przebywała na tygodniowym obozie w Ostaszewie. Członkowie odpoczywali i szlifowali swoje umiejętności.
O sukcesach orkiestry dętej z Kurzętnika, działającej przy Gminnym Centrum Kultury, pisaliśmy nie raz. Warto wspomnieć chociażby Grand Prix w Pułtusku czy drugie miejsce podczas Festiwalu w Żurominie.

Teraz czas na wypoczynek po licznych koncertach. W ostatnim czasie członkowie orkiestry przebywali na tygodniowym obozie w Ostaszewie, który połączony był z warsztatami instrumentalnymi.

Młodzież pod okiem instruktorów szlifowała swój warsztat muzyczny i przygotowywała repertuar na zbliżający się Międzynarodowy Przegląd Orkiestr Dętych w Lubawie oraz na nowy, powakacyjny sezon.

Końcowym efektem ćwiczeń był koncert w Ośrodku Wypoczynkowym Hartek, na którym licznie zgromadzili się wczasowicze i rodziny członków orkiestry. Młodych instrumentalistów swoją obecnością zaszczycili też Wojciech Dereszewski, wójt gminy Kurzętnik oraz Roman Lewicki, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. pssst! Nie budzić redakcji #2298937 | 82.160.*.* 1 sie 2017 08:16

    Orkiestra odpoczywa, odpoczywa i redakcja też odpoczywa. Wiadomość już drugi tydzień wisi na 1 miejscu.

    odpowiedz na ten komentarz