Do dziś wspominają dzień wygranej, dostali puchar, było zdjęcie...

2017-05-09 07:56:44(ost. akt: 2017-05-09 08:01:25)
puchary TDD

puchary TDD

Autor zdjęcia: z.wozniak

Za miesiąc kolejna edycja Turnieju Dzikich Drużyn. O podium będą znów walczyć drużyny Energetyków I i Energetyków II, wspólnie trenujące na orliku przy Bałtyckiej.
Chodzi nie tylko o dobrą zabawę, ale też zwycięstwo. — Energetycy I to doświadczona drużyna, która w tym momencie już czwarty raz będzie brała udział w tej imprezie. Raz nawet udało się wygrać, marzy nam się, żeby w tym roku ten sukces powtórzyć. Każdy wie, że apetyt rośnie w miarę jedzenia — podkreśla Paweł Reisch, opiekun Energetyków. Chłopcy do dziś wspominają dzień wygranej, dostali puchar, było zdjęcie w gazecie....i wszystko wskazuje na to, że historia się może powtórzyć. Skład od kilku lat jest niezmienny, doświadczenie coraz większe, kondycja czternastolatków z roku na rok coraz lepsza. Drużyna trenuje dwa razy w tygodniu, ale w pozostałe dni chłopacy również nie próżnują.

— Większość moich chłopaków jest bardzo obyta z piłką, w zasadzie grają non-stop. W szkole i po lekcjach. Na zorganizowanych treningach, jak i na swoich podwórkach. Stąd nasza chrapka na zwycięstwo. Wkładamy w to mnóstwo serca i po prostu wiemy, że jesteśmy mocni! — podkreśla opiekun. Obok Energetyków I w turnieju zadebiutują Energetycy II.

— To świeża drużyna w tym momencie jeszcze amatorów. Ich wygrana byłaby wielkim zaskoczeniem. Jednak trenując wspólnie z bardziej doświadczonymi kolegami jest szansa, że ich poziomy szybko się wyrównają i w przyszłym roku to właśnie te dwie drużyny między sobą powalczą o zwycięstwo - opowiada trener .
Turniej Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego” odbędzie się już po raz siódmy. Rozgrywki odbędą się 10 czerwca w godz. 8.30-19 w Kortowie na trzech boiskach ze sztuczną nawierzchnią. Drużynę można zgłosić, wysyłając e-mail na adres: turniej@gazetaolsztynska.pl. W wiadomości należy wpisać nazwę zespołu, imię i nazwisko opiekuna oraz telefon kontaktowy. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja.

ap