Brutalnie gwałcona i katowana 17-latka. Na jaw wychodzą makabryczne szczegóły z piekła w Trękusku

2016-08-01 19:30:00(ost. akt: 2016-08-01 19:51:32)
W tym pokoju dwaj mężczyźni przetrzymywali i gwałcili 17-latkę

W tym pokoju dwaj mężczyźni przetrzymywali i gwałcili 17-latkę

Autor zdjęcia: mat. Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Północ

Młoda kobieta była przetrzymywana w domu w Trękusku od 11 do 12 lipca. Bandyci faszerowali ją narkotykami i poili alkoholem, a potem z głośników wydobywał się głos, który miał wpływać na jej podświadomość. To, co dwaj oprawcy robili z 17-latką pod Olsztynem, zszokowało nawet policjantów i prokuratorów. Na jaw wychodzą kolejne makabryczne szczegóły.
Poznali się w pobliżu osiedla Mazurskiego w Olsztynie. — Byli mili, sympatyczni, grzeczni, tacy fajni goście. Bajerowali ją, że taka jest piękna. Zaimponowali dziewczynie luksusowymi samochodami, którymi się poruszali. Wzbudzili jej zaufanie — mówi "Gazecie Olsztyńskiej" jeden z prokuratorów zajmujących się sprawą. Przedstawiali się jako bracia, choć nie są spokrewnieni. Podawali wymyślone, jak się później okazało, imiona: Mariusz i Grzegorz.

Takiego scenariusza nie powstydziłby się najlepszy autor horrorów. To, co dwaj oprawcy robili z 17-latką, zszokowało nawet policjantów i prokuratorów.

O brutalnie gwałconej i katowanej siedemnastolatce pisaliśmy przed weekendem. Na jaw wychodzą kolejne makabryczne szczegóły. Według prokuratury niebagatelne znaczenie miały głośniki zamontowane w pokoju, w którym przetrzymywana była dziewczyna. Bandyci faszerowali ją narkotykami i poili alkoholem, a potem z głośników wydobywał się głos, który miał wpływać na jej podświadomość. Skatowana i umęczona, wielokrotnie gwałcona nastolatka słyszała, jak głos mówi jej, że ma nie powiadamiać nikogo o tym, co ją spotkało, bo jej i jej rodzinie stanie się krzywda.

Policjanci i prokuratorzy prowadzący śledztwo w tej sprawie nie chcą informować, czy zgłaszają się już kolejne pokrzywdzone dziewczyny lub kobiety. Są jednak przekonani, że 17-latka nie była jedyną ofiarą.

Wskazuje na to między innymi pewność siebie sprawców - obaj są świetnie znani policjantom, zajmowali się m.in. kradzieżami samochodów (jeden z nich ma 37 lat, a drugi 47) oraz dowody, które śledczy zastali na miejscu. Młoda kobieta była przetrzymywana w domu w Trękusku od 11 do 12 lipca. To wtedy wsiadła do samochodu jednego z mężczyzn i pojechała z nim do miejsca, w którym rozegrał się horror.

Mężczyznom grozi do 15 lat więzienia.


mk

Komentarze (59) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Olka #2052383 | 88.156.*.* 24 sie 2016 17:12

  Biedna dziewczyna. Żadna kara nie będzie dobra dla tych zwyrodnialców! Dziewczyny kochane nie wsiadajcie do samochodów nieznanych facetów. Tu ktoś napisał, ze jakby nie wsiadła dobrowolnie to i tak by ją wpakowali do auta. Nie wiadomo jak by było gdyby zachowała się rozsądniej. Strasznie współczuję. Okrucieństwo ludzkie nie zna granic!

  Ocena komentarza: warty uwagi (12) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Joanna #2044072 | 81.233.*.* 10 sie 2016 14:09

   Powinni podać do publicznej wiadomości zdjęcia oraz dane osobowe tych bandytów... swoją drogą, skoro już byli znani policji, ciekawi mnie ich pobłażliwe traktowanie ewentualnej kary za ten czyn. Chorych ludzi, skłonnych do takich rzeczy powinno się przymusowo leczyć oczywiście na ich koszt - do odpracowania po wyleczeniu. Trzeba zapobiegać - to lepsza metoda niz czekanie na to az coś sie wydarzy.

   Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz

  2. Śmierćdlagwalcicieli #2041204 | 88.156.*.* 5 sie 2016 16:51

   I ja sobie wtedy myślę, po co taki człowiek żyje, taki chwast. Wyrwałbym chwasta

   Ocena komentarza: warty uwagi (13) odpowiedz na ten komentarz

  3. ... #2040243 | 81.190.*.* 4 sie 2016 14:03

   Kastracja to najlepsza kara dla gwałcicieli, pedofilów i recydywistów.

   Ocena komentarza: warty uwagi (22) odpowiedz na ten komentarz

  4. ata #2039390 | 194.88.*.* 3 sie 2016 13:32

   takie typy spod ciemnej gwiazdy powinny być raz i na zawsze eliminowane ze społeczeństwa. Szkoda dziewczyny. Zapłaciła (i do końca życia będzie płaciła) za swoją naiwność. A oni?! bezduszni zwyrodnialcy w ludzkiej skórze. Kastracja bez znieczulenia!

   Ocena komentarza: warty uwagi (18) odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (59)