Lidzbarscy strażacy z nową działką

2015-11-26 13:08:43(ost. akt: 2015-11-26 13:11:49)

Autor zdjęcia: archiwum UMiG

W poniedziałek, 23 listopada, na placu OSP w Lidzbarku miało miejsce symboliczne wydarzenie, a mianowicie przewrócenie muru oddzielającego teren jednostki od nowo zakupionej działki.

W obecności burmistrza Lidzbarka oraz jednocześnie gminnego prezesa OSP Macieja Sitarka, prezesa OSP Lidzbark Jana Raczyńskiego, naczelnika Waldemara Iwankowskiego oraz druhów i druhen lidzbarskiej straży pożarnej odbyło się historyczne ale zarazem symboliczne przewrócenie muru oddzielającego teren jednostki lidzbarskiej straży pożarnej od nowo zakupionej działki. Strażacy ochotnicy z Lidzbarka od kilku lat ubiegali się, aby Gmina Lidzbark dokonała zakupu sąsiedniej działki. Spowodowane było to potrzebą polepszenia warunków lidzbarskiej jednostki. Staranie strażaków dostrzegł burmistrz Maciej Sitarek, który za kwotę ponad 66 tys. zł zakupił dla jednostki OSP działkę o powierzchni 0,0425ha. W projekcie budżetu na 2016 rok burmistrz zaplanował kolejne środki, w wysokości jest 15 tys. zł na wykonanie dokumentacji na polepszenie funkcjonowania lidzbarskiej OSP.

mcz

dzialdowo@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. L-k #1867339 | 82.160.*.* 27 lis 2015 09:28

    Druh - Trzeba było się uczyć, a kto wie czy ty byś w tym miejscu nie siedział, a tak zazdrość cię zżera, co źle świadczy o twojej inteligencji, wstydź się.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-10) odpowiedz na ten komentarz