Nagraj film i pojedź do Brukseli

2015-11-13 09:56:02 (ost. akt: 2015-11-13 22:04:37)

Autor zdjęcia: an

Eurodeputowana z okręgu Warmińsko-Mazurskiego i Podlaskiego, prof. Barbara Kudrycka, zorganizowała konkurs filmowy dla młodzieży, w którym główną nagrodą jest wycieczka do Brukseli i zwiedzanie Parlamentu Europejskiego.
Młodzi kręcą Unię – pod takim hasłem prof. Barbara Kudrycka, zorganizowała konkurs dla młodych ludzi z Warmii i Mazur oraz Podlasia. Aby w nim wygrać należy zebrać czteroosobową ekipę i wspólnie przygotować krótki film. Forma jest otwarta, ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia. Może to być filmik nagrywany telefonem komórkowym, albo profesjonalnym sprzętem. Ważny jest temat - powinien on dotykać dowolnej kwestii związanej z Unią Europejską w woj. Podlaskim lub Warmińsko-Mazurskim.

Termin zgłaszania filmów konkursowych upływa 20 listopada 2015. Wszystkie zgłoszenie trzeba wysyłać na adres prof. Barbary Kudryckiej. Filmy, które zostaną zakwalifikowane do następnego etapu biorą udział w głosowaniu internautów, a dwa z nich, z największą liczbą głosów, wygrywają i ich twórcy jadą do Brukseli na czterodniową wycieczkę.

Dodatkową nagrodą jest aż 8 kamer Polaroid Cube dla wszystkich uczestników 4 osobowych grup tworzących zwycięskie drużyny.

Regulamin konkursu na stronie >>>>

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD